Skocz do zawartości

Popękana szybka i częściowo wylany ekran : /


Ryjek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum, posiadam Redmi Note 2 od stycznia i prócz słabo trzymającej baterii dotychczas nie mogłem się do niczego przyczepić. Pech chciał, że parę dni temu telefon wypadł mi z kieszeni podczas jazdy rowerem i uderzył o chodnik. Telefon posiadał jedynie gumowe etui i folię zabezpieczającą przed zarysowaniami. Przez całą długość telefonu przechodziło kilka rys ale poza tym dało się normalnie korzystać z wszystkich funkcji telefonu. Dzień później pech dopadł mnie ponownie, tym razem telefon wypadł mi z kieszeni gdy wsiadałem na rower i chciałem sprawdzić godzinę. Efekt - od tamtej rysy rozeszła się już cała pajęczyna na szybce a do tego wylał (?) ekran (1/3 ekranu jest czarna, do tego kilka kolorowych kresek przez całą długość ekranu). Dotyk działa w 100% no ale ta pajęczyna i czarny ekran : / 

Brak hartowanego szkła / porządnej osłony tak się kończy no ale teraz za późno na narzekanie. Widziałem, że za digitizer + ekran LCD do note 2 zapłacę w okolicach stówy, ale podobno za wymianę biorą w serwisie jakieś 300-400zł razem wyniesie mnie to tyle co za nowy egzemplarz tego telefonu i stąd moje pytanie - czy rzeczywiście tak trudno jest dokonać wymiany ekranu + dotyku samemu? Nigdy nie grzebałem specjalnie w telefonach i mam wątpliwości : /

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...