Skocz do zawartości

Czy jest możliwe połączenie między dwoma kartami SIM?


Jarek37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Zauważyłem,że znika mi kasa z drugiej karty SIM która służy mi tylko do odbierania SMS-ów.Po wejściu na stronę operatora i sprawdzeniu historii okazało się,że są wykonane rozmowy na pierwszą kartę SIM.Obie karty mam w swoim Redmi 3 i jest to dual stand-by.Jak to możliwe,że druga karta wykonuję np.3-minutowe połączenie na kartę pierwszą jeśli są w tym samym telefonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem,mam ustawione przekierowania,ale myślałem,że jak ktoś dzwoni na drugą kartę i przekieruję ją na pierwszą to koszt ponosi dzwoniący do mnie.Przykład:serfuje po necie na pierwszej karcie,ktoś dzwoni na drugą która w tym momencie jest nieaktywna.Przekierowuję mi rozmowę na pierwszą kartę to wtedy z drugiej karty mam pobierane opłaty?Zauważyłem też takie zjawisko,że po zakończeniu dłuższych rozmów z pierwszej karty przez pewien czas nie mam na niej zasięgu.Nie zawsze tak jest ale często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przekierowanie koszt ponosisz ty. Jak serfujesz po necie na jednej i nadejdzie połączenie na drugiej to telefon zadzwoni i na czas rozmowy internet się wyłączy. Tylko wtedy gdy na jednej prowadzisz rozmowę,  to na drugiej będziesz niedostępny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...