Skocz do zawartości

pytanie o yi home


Gość michall36

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michall36

Witam,

mam zamiar zrobić prosty monitoring za pomocą yi home i tu kilka pytań przed zakupem:

1. Jeśli chodzi o alerty (nagrywanie po wykryciu ruchu): czy jest opcja aby kamera nagrywał dłużej niż kilka sekund np. cały czas gdy występuje ruch?

2. Czy kamera ma opcję nagrywania ciągłego na kartę pamięci? (nadpisywanie nagrań)

3. Czy jest opcja ustawienia aby w godzinach nocnych wykrywała alert i nagrywała wtedy a w ciągu dnia ciągłe nagrywanie na kartę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak jeśli włożysz sim kamera tak naprawdę nagrywa stale. Chyba 15min pętle. Po wykryciu ruchu pętla zostaje przedłużona.

2. JW ale czy można nagrywać non stop a nie pętle tylko np non stop aż do końca pamięci..... raczej nie chyba ze ruscy coś wymyślą.

3. Alerty możesz ustawiać w godzinach w jakich chcesz. Ale jw nie widzę opcji ciągłego nagrywania. Działa podobnie jak DVR w samochodzie tyle że w DVR zatrzymujesz przyciskiem a tutaj jak wykryje ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Yi Home mają opcję powiadamiania na telefon. Nie ma opcji na e-mail. Chyba że użyje się innych zewnętrznych programów (hack jest ale do Yi 720p - wtedy RTSP i inne np.) ale ja tego nie testowałem. Co do nagrywania prosto z pudełka to trzeba ją połączyć w aplikacji Yi Home i ustawić żeby nagrywała ciągle - konfiguracja to 3 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest taka opcja w nowej wersji kamerki bo nie nie korzystam już z Yi Home bo kamerkę wrzuciłem do ekosystemu Mi Home. Wcześniej tego nie było. Wchodziłeś w apkę i przeglądałeś nagrania (z powiadomień) lub na osi czasu. Ale że ja mam chińską wersję to czas nie jest ten sam co w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 27.05.2017 o 15:45, xmacx3 napisał:

Czy jest możliwość automatycznego pobierania nagrań, po wykryciu ruchu, do pamięci telefonu?

 

Do pamięci telefonu nie ale mozna ustawić aby nagrania alertów "szły" do chmury Yi. To może być przydatne gdy złodzieje ukradna kamerkę wraz z kartą

Edytowane przez abgar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...