bartus2003 Opublikowano 8 Lipca 2016 Opublikowano 8 Lipca 2016 Czy może ktoś mi pomóc w czym problem kiedy niektóre aplikacje proszą o zezwolenie na dostęp do urządzenia mogę kliknąć tylko w "odmów" . . .
ZduneX25 Opublikowano 8 Lipca 2016 Opublikowano 8 Lipca 2016 Nie klikniesz, klikaj odmów i potem Panel Stworzenia > Uprawnienia > Menadżer uprawnień tam musisz znaleźć w konkretnym uprawnieniu swoją apke i przełączyć na ON.
Rekomendowane odpowiedzi