Turkofsky Opublikowano 7 Lipca 2016 Opublikowano 7 Lipca 2016 Witam! coś niepokojącego zaczęło się dziać z moim urządzeniem. podłączyłem go do ładowania, ale bateria zamiast iść w górę, stała w miejscu. Po 30 minutach ładowania miałem jedynie 3% więcej. Zwykle po 30 minutach miałem nawet 50% więcej. Proszę o odpowiedzi, bardzo się martwię co to może być. Pozdrawiam.
Nezumi Opublikowano 7 Lipca 2016 Opublikowano 7 Lipca 2016 Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.
xxmati96xx Opublikowano 8 Lipca 2016 Opublikowano 8 Lipca 2016 Odlacz i podłącz ładowarkę jeszcze raz. Spróbuj wyłączyć i włączyć tele . Wyjmij baterie na chwilę.
mrosi Opublikowano 1 Kwietnia 2017 Opublikowano 1 Kwietnia 2017 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.
Rekomendowane odpowiedzi