Skocz do zawartości

Zamiennik "Cichych godzin" w MIUI


fyme

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam zamiennika "cichych godzin" na MIUI bo jak się przekonałem wczoraj na ZTE V967s to ustawienie nie działa tak jak tego oczekiwałem. Oczywiście ciche godziny włączają się poprawnie o zadanej godzinie i wyciszają dźwięki połączeń czy smsów ale już powiadomień np gmaila nie a co za tym idzie otrzymanie jakiegoś maila mimo cichych godzin skutkuje dźwiękowym powiadomieniem. Czyli gmail "olewa" ciche godziny i tyle więc zostałem zmuszony do poszukiwań apki która mogła by zastąpić mi "ciche godziny" lub po prostu jakiegoś programu który o zadanej godzinie przełączy profil "ogólny" na "cichy" po czym o danej godzinie powróci do poprzednich ustawień. Może macie jakieś sprawdzone programy tego typu które jesteście w stanie polecić. Oczywiście płatne apki też wchodzą w grę bo jestem skłonny zapłacić za taką aplikację kilka złotych byle by tylko działała poprawnie żebym ja nie musiał o tym pamiętać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zaraz go "przetestuję" :D

EDIT:

Zanim zabrałem się za ogarnięcie testowej wersji Taskera (sporo tego jest) znalazłem darmową alternatywę. Nazywa się LLAMA i można ją znaleźć w sklepiku google. Być może ma mniej opcji (choć nie jestem pewien bo nie ogarnąłem programów na tyle) ale ja potrzebuję tylko przełączyć profile dźwięku o wyznaczonych godzinach a do tego sprawdza się znakomicie :D

Można zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...