Jump to content

Recommended Posts

Dzień dobry,

Jako, że jest to mój pierwszy post chciałem się ze wszystkimi najpierw przywitać i przejść do sedna.

Telefon został kupiony na allegro z wgranym już Miui Polska więc nic nie było z mojej strony w nim grzebane, jestem zielony w temacie .

Po około tygodniu użytkowania telefonu, postanowiłem sprawdzić jak działa tryb lite i w ten sposób zaczęła się cała zabawa.

Czytając fora postanowiłem zrobić twardy reset i zrobić za jego pomocą reset do fabrycznych, jednak moje (zdjęcie) recovery różni się od tych przedstawianych na forach (chiński rom?).

Po wciśnięciu recovery telefon bootuje od nowa ale próbuje odpalić w trybie Lite, którego oczywiście nie może załadować

Proszę o pomoc, 

 

WP_20160703_14_59_54_Pro.jpg

Link to post
Share on other sites

Skoro tryb lite był dostępny to nie miałeś wgranego MIUIPolska (czy też raczej Xiaomi.EU), bo w nim ten tryb jest blokowany właśnie z tego powodu. Jak jesteś w tym menu serwisowym to naciskasz download i wtedy możesz wgrać na nowo system - poradnik jak to zrobić, a także linki do ROMów - https://miuipolska.pl/forum/topic/10752-kompedium-wiedzy-redmi-3-rom-root-recovery-bootloader-faq/ (punkt I).

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam. Wszedłem dzzś w ustawianuach w tryb lite mode po czym telefon chciał sie zrestartować kliknąłem OK. Teraz nie mogę nic zrobić bootowanie androida trwa do końca, powadominaa i wszytko przychodzi ale świeci sie logo Mi i pasek postępu. Co rozbić w takiej  sytuacji, telefon jest nieodblokowany

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...