Skocz do zawartości

Xiaomi - jaki wybrać?


buczer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, upadła mi moja xperia z3c i nie chce jej naprawiać. Mam zamiar kupić urządzenie xiaomi bo słyszałem o tej firmie dużo dobrego, i tutaj moje pytanie. Jaki telefon xiaomi kupic do 700-800 zł? Trochę tych modeli jest i nie bardzo sie orientuje. Może ktoś ma jakiś i mógłby polecic? narazie to spostrzegłem xiaomi redmi 3 pro (nie note'a). Z góry dziękuję. O i jak wygląda zakup z  zzagranicznych stron? ibuygo jakiś podatek przy kontroli paczki albo coś? i czy to bardziej opłacalne? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje najpierw poczytać na forum. Odpowiedzi na twoje pytania powtarzają się cyklicznie więc poczytaj najpierw w dziale sprzedawcy i zakupy itd. Co do samego fonu to sprecyzuj dokładnie czego chcesz to coś się doradzi. W dobrej cenie jest Mi4 bo za 140 euro masz lepszy wybór niż redmi 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a lepszy będzie mi4 3gb ramu czy 2? Czy to nie ma różnicy bo po systemie widziałem że zoptymalizowany jak iOS  ?

Nie widziałem równolegle mi4 z 2 i 3GB ram,ale ostatnio trafiło się porównanie na redmi note 3 pro 2/16 i 3/32 i nie było kompletnie różnicy w użytkowaniu. Aż bylem w szoku no spodziewałem się choć minimalnej różnicy.. a mi4 nawet 2/16 chodzi spoko, nic nie muli. Za tą cenę jest kozak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...