Skocz do zawartości

Jaka sieć? Zależy mi tylko na Internet + SMS


diabelek33

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć obecnie mam nJU mobile na Kartę, niestety nie jest to zbyt dobra opcja.

Zależy mi głównie na internecie i SMS, wiem że teraz są też jakieś bonusy za ZAREJESTROWANIE karty sim u innego operatora.

Na chwile obecna kupuje sobie pakiet SMSów za 9 zł w NJU mobile, natomiast internet wychodzi tragicznie drogo bo 19zł(bez limitu wtedy jest). finalnie daje mi to 28zł.

 

Wiem że PLAY teraz za zarejestrowanie daje 100gb internetu i coś jeszcze.
PS moge przejść na abonament to nie problem lecz no nie mam zamiaru płacić 30zł za telefon miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako abonent Play z końcem umowy za niecały miesiąc sam przenoszę sie do Viking Mobile, które rozwala "rozwalajacego" play.  29 zeta doładowanie co 31 dni (ten jeden dzień też ma znaczenie w końcu) i w pakiecie jak nazwa mówi - no limit, sms/mms/stacjonarka/wszyscy operatorzy+ 4gb internetu 3g/4g, niewykorzystany pakiet przechodzi na następne 31 dni - bez limitu. Pakiety od 500mb do 19 gb za 29 zł jakby ktoś mocno internecił i wykorzystał to co jest w pierwszym pakiecie. Mają jeszcze pakiet 24zł no limit (bez stacjonarek) i pakiety zwykłe  za 10 i 19 zł (to drugie daje nielimitowane sms/mms i 2 gb netu - płacisz za to za rozmowy. https://mobilevikings.pl/pl/offer/viking19/
Generalnie przeglądałem wszystko i jak na razie nikt się do tej oferty nie zbliża. 30 zł miesiecznie za tel to nie jest dużo wcale. Obecnie płacę abonament 80 zł (było z telefonem) "unlimited dla firm" +1gb. 
Naprawdę warto docenić nielimitowane rozmowy. Jak patrzyłem u konkurencji w tym nju, w no limit nie ma stacjonarek i bardzo często mmsów, które są częste jak się używa polskich znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja Ci radzę zrobić tak, jesli masz dual sima: Do dzwonienia i SMS weź Virgin Mobile, przejdź do freemiuim (30 minut to wszystkich, 30 sms i 300MB neta miesięcznie za darmo), dokup sobie za 9 zł nielimitowane SMSy. Drugą karte weź na internety. Np. w Viking Mobile za zarejestrowanie masz 10GB na 30 dni, mozesz przedłużać te 30 dni, dokupując mniejsze pakiety. W play, za zarejestrowanie simki do neta masz 100GB na rok (ale tylko z nadajników Playa). Albo kup starter z allegro 60 GB neta na rok za 50zł. Tak to wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...