Skocz do zawartości

MiBand 2 za 39.99$ z OLEDem i pulsometrem


piotr.geekbuying

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

Pewnie wielu z Was (w tym ja) czekało na kolejną wersję najpopularniejszej fitopaski - Xiaomi MiBand. Następca świetnego 1s właśnie pojawił się w przedsprzedaży za 40$ (a jak ktoś jest zainteresowany to pisze znowu do mnie na [email protected]). 

f97IIG2.png

Co takiego oferuje MiBand 2?

  • Wyświetlacz 0.42" OLED z dotykowym przyciskiem: Podgląd czasu, ilości kroków, aktywności serca, tętno
  • Sprytne wybudzanie ekranu - jak w poprzedniej wersji, spójrz na ekranik typowym zegarkowym ruchem żeby go wybudzić. Pozwala to oszczędzać baterię.
  • Tętnomierz: optyczny sensor zmierzy Twoje tętno oraz zapisze w aplikacji
  • Fitness Tracker : poprawiony i ulepszony algorytm zliczania kroków i dystansu, a nawet i trasy bez użycia prądożernego GPSa!
  • Leniometr: Miband 2 automatycznie przypomni Ci, że się zasiedziałeś i powinieneś iść na spacer lub zrobić gimnastykę :D
  • Sleep Tracker: Analiza snu, inteligentne wybudzanie ze snu - to, co już znamy z 1/1s, z poprawkami
  • Silent alarm: Alarm wibracyjny dobrze wyczuwalny na nadgrastku da znać o powiadomieniach i połączeniach
  • Długi czas czuwania: Xiaomi mi band 2 wytrzyma 20 dni użytkowania (dla porównania, o jedynce pisali 30 dni, podczas gdy moja jedynka wytrzymuje 60 dni)
  • Odblokowywanie telefonu: bardzo wygodna funkcja odblokowywania telefonu na Androidku 5+. Telefon po wyłączeniu ekranu nie blokuje się, jeśli w pobliżu jest nasza opaska. W przeciwnym wypadku trzeba standardowo narysować wzorek lub podać hasło.
  • 2nd gen Bluetooth 4.0 standardowo znany z poprzednich wersji
  • IP67 Class Water Resistance: Nie trzeba zdejmować opaski do kąpieli czy mycia rąk

 

AxTQx7F.jpg
xLEuFEA.jpg

Więcej zdjęć TUTAJi TUTAJ

 

EDIT: rzućcie lajkiem! https://www.facebook.com/geekbuyingpl/

Edytowane przez piotr.geekbuying
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć proszę linkiem, bo z tego co wiem, Xiaomi nie prowadzi obecnie zamówień detalicznych na dwójkę, a wspomniana cena 149 juanów jest wyceną

 

http://www.mi.com/shouhuan2/

 

EDIT EDITA: Dodatkowo, dwójka nie jest obecnie obecna dla INTERNATIONAL, a tylko CHINA MAINLAND + HK.

Edytowane przez piotr.geekbuying
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Mi fans, we heard you. Mi Band 2 now has a beautiful OLED display yet still packs an amazing 20-day battery! Priced at RMB 149, is this your favourite fitness and sleep tracker yet?

https://web.facebook.com/xiaomichina/photos/?tab=album&album_id=1079457342089858

Nah, nah. 149RNB, nie jest to 40$, rozumiem marże sklepowe, pośredników etc, ale serio, tutaj to jest przesada. Nawet jeżeli Xiaomi zacznie to sprzedawać w swoim sklepie global, to to nie będzie skok 2x wartości sprzętu, a zaledwie może 5$, chociaż i to może być już górną granicą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...