Jump to content

MiBand 1s/MiBand Tools - ciągłe wibracje oraz rozłączanie urządzenia

currytika

Recommended Posts

Cześć, wczoraj zacząłem zabawe z parowaniem Xiaomi mi4c z Mibandem. Kupiłem aplikacje miband tools po czym sparowałem urządzenie. Wszystko było ok do momentu jak opaska zaczęła wibrować co 15-30 sekund, świecąć przy tym diodami. Zauważyłem, że połączenie jest resetowane i wtedy następuje wibracja. Czasami uda się sprzęt uspokoić (np. przy mierzeniu pulsu). Raz pomogło też wywalenie aplikacji mifit, ale problem wrócił po kilku minutach.

Nie pomogło:

• dodanie aplikacji do wyjątków oszczędzania energii
  • ładowanie mibanda
  • blokowanie aplikacji przeciwko "ubijaniu"

Dodatkowo prawie za każdym razem jak włączam apke wyskakuje powiadomienie o dodaniu do serwisu powiadomień, co robię, ale bez rezultatu. Powiadomienie jest zawsze wyświetlane normalnie i apka nie zostaje ubijana.

Zakładam, że przeoczyłem jakieś ustawienie dotyczące bluetooth i odświeżania lub też podejrzewam wadliwy miband. Dam znać jak sprawdze na innym urządzeniu, a Was proszę o sugestie. Możliwe też, że przeoczyłem jakąś opcje oszczędzania energii, ale to samo się dzieje na włączonym/wyłączonym ekranie. Moj rom to MIUI i to mój pierwszy kontakt z tym softem więc póki co odkrywam wszystkie opcje.

miband.png

Edit: Na samej aplikacji MiFit działa normalnie.

• 1 year later...

Po aktualizacji mifit do 3.0.2 oraz z automatu firmware opaski oraz pulsometru mam ten sam problem i nie pomaga nic :/ xiaomi chyba skopało coś w firmware, jest tez dużo takich problemów opisanych w google play pod apka wiec czekać trzeba na nowa aktualizacje

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...