Skocz do zawartości

Dobra ładowarka samochodowa


Piano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie, może ktoś polecić jakąś sprawdzoną ładowarkę samochodową, która radziła by sobie z ładowaniem przy nawigacji itp.

Kiedyś miałem jakąś z marketu i niestety nie dawała rady.

Może ktos ma jakieś do polecenia?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, redminote2 napisał:

Ladowarka musi miec zmostkowane piny D+ i D- (tak jak jest to zrobione w oryginalnej sieciowej ladowarce). Mam jakies 3 ladowarki samochodowe gdzie te piny sa polaczone jakims rezystorem i prady ladowania wachaja sie miedzy 0.4A-0.7A.

To za mało dla redmi note 2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, GarryMoveOut napisał:

Ja polecam Aukey. Gdzieś widziałem ich test, mało szumią i mają duże natężenie. Sam też używam bez problemów. Za Ali są taniej niż w allegro.

Mam aukey zwykłą, nie samochodową. Jest prze super.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ta Aukey mnie zaciekawiła, widać, że jest to solidnie wykonane. Dobrze, że zwróciłeś uwagę na szum, zupełnie o tym zapomniałem. Cena też tragicznie wysoka nie jest, więc chyba się skuszę na tą ładowarkę.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem, co prawda RN2 nie ma QC ale ładowarka ma wyjście 2.4A. :)http://lygte-info.dk/review/USBpower%20Aukey%20USB%20Turbo%20charger%20CC-T1%20UK.html

Tutaj masz fajną stronkę, masz tam testy ładowarek sieciowych i samochodowych i innych. Gościu rzetelnie wszystko testuje i zdjęcia są nawet rozkręconych ładowarek :) Fajne testy ale kiepsko się nawiguje po stronie.

Edytowane przez GarryMoveOut
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2016 o 13:42, Piano napisał:

No, ta Aukey mnie zaciekawiła, widać, że jest to solidnie wykonane. Dobrze, że zwróciłeś uwagę na szum, zupełnie o tym zapomniałem. Cena też tragicznie wysoka nie jest, więc chyba się skuszę na tą ładowarkę.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

Dnia 23.05.2016 o 13:44, baku1991 napisał:

Aukey, tronsmart i blitzwolf. Na żadnej z tych firm się nie zawiedziesz.

Ja mam wlasnie tronsmart i laduje pradem 0.4A lub 0.7A juz nie pamietam. Blitzwolf to jest marka robiona dla banggood przez tronsmart,  a ten aukey widze (na zdjeciu), ze ma identyczne pudelko jak tronsmart (nawet to "etui" z bialego  papieru jest takie same).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Dnia 22.05.2016 o 20:13, Piano napisał:

Witam, mam pytanie, może ktoś polecić jakąś sprawdzoną ładowarkę samochodową, która radziła by sobie z ładowaniem przy nawigacji itp.

Kiedyś miałem jakąś z marketu i niestety nie dawała rady.

Może ktos ma jakieś do polecenia?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Niedawno kupiłem sobie ładowarkę samochodową marki Rock, bardzo szybko ładuje i posiada też wbudowany nadajnik fal radiowych, wystarczy sparować je ze sobą za pomocą specjalnej aplikacji i słuchać radia, bardzo wygodne urządzenie, tu macie https://www.alget.pl/transmitery-bluetooth-fm/111-ladowarka-samochodowa-transmiter-fm-bluetooth-rock.html 

Na pewno poradzie sobie z nawigację, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...