moonfall84

Mi3 powrót z 6.0 na 4.4

Recommended Posts

Witam

Czy ktoś próbował przejścia z 6.0 na 4.4? Podobno jest to praktycznie niemożliwe i chciałbym się dowiedzieć, czy udało się to komuś zrobić?

Niestety ale Mi3 na 6.0 działa jak [beep] :-)  - pospieszyłem się z aktualizacją :-( 

No nie tylko. ;)

Można przywrócić KK z dualbootem ale trzeba się znać i przywrócić poprzedni stan partycji. Na XDA masz wytłumaczone.

Ale jak jeszcze XDA nie odwiedziłem by poznać odpowiedź o nie polecam powrotu. I pamiętaj. Wszystko robisz na własną odpowiedzialność.

38 minut temu, Nezumi napisał:

Tylko na 5.12.17.

Z tego co pamiętam, to ta wersja była właśnie na androidzie 4.4.

Czyli nikt z Was tego nie próbował rozumiem?

Na 5.12.17 można wrócić, na nic wcześniejszego nie. 5.12.17 jest ostatnią aktu na 4.4.

• Like 1

Tak, właśnie tak się odbywa, problemem nie jest android 4.4, a dual system który był tam stosowany, 5.12.17 ma już połączone partycje, dlatego można na niego wrócić.Po aktualizacji po prostu wykonujesz fabryczne lub wipe cache/art/dalvik/data. 

• Like 1

Super! Bardzo dziękuję za odpowiedź. 

Dodatkowo na 6.0 MM bateria znika w oczach ...

Podczas próby instalacji telefon mi się wyłączył (był naładowany) i nie chce wstać :/ 

cały czas jest logo "MI mi.com"

Mam pytanko: czy ta wersja 5.12.17 działa dobrze? W sensie wszystko działa ok i nie byłoby mi żal, że nie mogę wrócić do 5.11.5/5.11.13?

@Redmi2

Nie oto mi chodziło. Zainstalowałbym najnowszy soft, ale w razie jakby coś było mocno "nie halo" to czy wersja 5.12.17 jest na tyle spoko, żebym nie musiał pluć sobie w brodę, że scaliłem te partycje.

Witam,

jak najbardziej jest możliwość powrotu z MIUI 8 do MIUI 6 (podwójna partycja). Wszystko jest opisane na XDA. Najpierw trzeba wgrać system przez MiFlash ze zmienionym plikiem wsadowym "flash_all.bat". Potem już instalacja dowolnej wersji (ja próbuję cofać się na Miui 6 do czasu aż przestanie się grzać przy rozmowach) przez tradycyjne Recovery (instalacja update.zip na bieżącej partycji).

Miałem Miui 8 dev 6.7.7, teraz mam Miui 6 stabile v6.6.5.0 z 14.08.2015 i telefon działa.

Guest
This topic is now closed to further replies.