Skocz do zawartości

Problem z google play services


tc1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po przejściu wsystki ceregieli z instalacją xiaomi.eu mam problem z usługami google - czy ktoś mógłby podać co i w jakiej kolejności trzeba zainstalować?

obecnie mam xiaomi.eu - 6.5.12 - i wgrywam po kolei (tak jak w temacie miuiPolska dla mipad 2 podają):

1.Google services framework apk

2. Google login services apk

3. Gmscore apk

4 Phonesky apk

potem reboot i wywala błąd...

Na romie mobilecity od którego przechodzę do xiaomi.eu google działa...(tzn jest jakis błąd w sklepie, ale reszta działa, mogę się zalogować na konto a w xiaomi.eu nic nie idzie).

pewnie gdzieś robię banalny błąd ale nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji jak to poprawnie zrobić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wrzuciłem aktualizacje z wersji 6.3.3 na 6.5.19 i brak gapps'ów. Zainstalowałem przez recovery open gapps ale niestety nie działają a dodatkowo nie można w ustawieniach wejść w zakładkę "Urządzenie" bo wywala błąd, że usługa została zatrzymana. Ponowną instalacja romu w wersji 6.5.19 wywala niedziałające gappsy i włącza możliwość wejścia w zakładkę "urządzenia". No ale w jaki sposób teraz zainstalować gappsy? Ktoś pomoże? I dlaczego właściwie zostały usunięte z romu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cloud print? Nawet się nie tykałem tego bo po co? A to jakaś zależność jest? 

Po nakierowaniu mnie na problem poczytałem pod tym kątem i okazuje się, że możesz mieć rację. Instalowałem open gapps micro lub nano a te nie posiadają funkcji cloud print. Stąd chyba występuje problem. Właśnie co wróciłem na wersję 6.5.5. No nic, spróbuję jeszcze raz wrzucić 6.5.19 i zainstaluję gappsy w wersji FULL.

Jestem po instalacji ROMu w wersji 6.5.19. Zainstalowałem gappsy w wersji micro a później już z poziomu sklep.play dodałem cloud print i wszystko pięknie śmiga.

Edytowane przez von_Marcus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...