Skocz do zawartości

Błąd podczas instalacji recovery


snaqu

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem wiadomość od chińczyków że mogę odblokować bl. Zrobiłem dokładnie to co w instrukcji

lecz nie mogłem się zalogować na stronę aby dodać komentarz wiec pobrałem chińską wersję, którą odblokowałem. Zrobiłem to jak w poradniku tylko na krzaczastej aplikacji. Następnie wziąłem się za recovery zrobiłem to jak jest opisane w poradniku na stronie. W konsoli klikając enter, enter.. gdy wyskakuje powiadomienie że przeniesie mnie do recovery, przenosi mnie tylko , ze do ekranu z kabelkiem w telefonie, tymczasem miałem mieć jakieś sekcje wipe etc, tak jak jest to pisane. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Użyłem tego poradnika klikając tak jak 
 

  1. W recovery przechodzimy do sekcji Wipe (po recovery możemy poruszać się „palcami”, ekran powinien reagować na dotyk). Wybieramy opcję Wipe Factory Reset by pozbyć się wszystkich zbędnych aplikacji i śmieci z telefonu (bez usuwania plików z pamięci USB)
  2. Przechodzimy poziom wyżej i wybieramy Install
  3. Wybieramy pobrany wcześniej rom MIUIPolska
  4. Po zakończonym procesie urządzenie wybieramy Reboot
  5. Podczas samouczka wybieramy język Polski i cieszymy się polskim MIUI
  6. Następne aktualizacje wykonujemy już przez aplikację Aktualizacj

Telefon się nie włącza co mam zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2016 o 16:02, snaqu napisał:

Ktoś pomoże? Telefon się nie włącza nie wiem co mam zrobić

 jesteś pewien że wgrałeś odpowiedni rom? Nie miga czerwone światełko jak podłączysz pod kompa albo ładowarkę? Trzymałeś dłuuuugo power? Da radę wejść do TWRP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...