Skocz do zawartości

MIPAD 2 brick totalny, czarny ekran, nie włącza się!


jonek_98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, podczas flashowania ROMu poprzez MiFlash wyskoczył błąd, gdy uruchomiłem go ponownie jakiś pasek ładował się tuż pod logo, ale trwało to zbyt długo, więc go wyłączyłem.... Próba ponownego uruchomienia nie przyniosła żadnego efektu, tablet chce się włączyć, nie reaguje na żadne klawisze, podłączenie do ładowarki ani komputera... Próbowałem różnych ładowarek, podłączania do powerbanka i nic... Czarny ekran... Wyczytałem, że podobna sytuacja zdarzała się w pierwszej generacji i tam był sposób na rozwiązanie tego problemu poprzez kartę pamięci oraz jakąś ingerencję w płycie głównej... Jednak dla drugiej generacji nic podobnego nie znalazłem no i też Mipad 2 nie posiada złącza microSD. Próbuję rozwiązać ten problem już od dłuższego czasu bez skutku... Ma ktoś może jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu? Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W identycznej sytuacji w przypadku pierwszej generacji był sposób na ingerencję w płytę główną. Jednak dla drugiej nic podobnego nie znalazłem. Wysłałem go do serwisu, zobaczymy czy coś stwierdzą

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...