Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Xiaomi Mi5, telefon sprawuje się prawie idealnie, nie działają mi prawidłowo dwie funkcje.

Problem z standardowym dialerem, wysypuje się po połączeniu z Mi Account, gdy go odłączę wszystko działa ok. Narazie mam połączone Mi Account, korzystam z innej aplikacji do dzwonienia czekając na odblokowanie, no chyba że nie muszę mieć połączonego konta do tego czasu?

Problem z budzikiem, szczerze powiedziawszy na kilka ustawionych alarmów dzwonił prawidłowo tylko raz, czasami z opóźnieniem (na przykład ustawiam 8:30, a dzwoni 8:34 albo dopiero jak go wybudzę ręcznie)

Szperając w necie natrafiłem na problem z budzikiem i informacje, że mam fake rom, u siebie mam wersje 7.2.4.0.0 (MAACNDB). Prosiłbym o weryfikacje tego oraz informacje czy jeśli to jest fake rom to powinienem mieć już odblokowany bootloader?

Opublikowano

Może @szymm2 coś Ci pomoże? Pisał o podobnych problemach z budzikiem. Wydaje mi się, że także pisał o dziwnym ROMie na pokładzie swojego Mi.

 

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...