Skocz do zawartości

Grzejący się mi4c


herrek

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 31.10.2016 o 15:30, SYLAR napisał:

Jak wygląda kwestia grzejącego się telefonu? Czy problem udało się zażegnać z kolejnymi aktualizacjami?

Zastanawiam się nad zakupem mi4c dlatego wole się upewnić czy wszystko jest ok :) 

Grzeje się, ale biorąc pod uwagę wydajność nawet po wyłączeniu jednego z mocniejszych rdzeni to jest i tak doskonale. Więc w tym przedziale cenowym, nawet z tym przegrzewaniem się telefon jest warty zakupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy normalnym użytkowaniu zachowuje normalną temperaturę. Telefon napewno kompletnie nie nadaje się do gier, ale jak ktoś nie gra to nie powinno mu nic przeszkadzać. Telefon robi się ciepły jedynie przy np korzystaniu z nawigacji przy włączonym ekranie, ale to dosyć normalne. Mogę go polecić z czystym sumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, anonymousPL napisał:

Przy normalnym użytkowaniu zachowuje normalną temperaturę. Telefon napewno kompletnie nie nadaje się do gier, ale jak ktoś nie gra to nie powinno mu nic przeszkadzać. Telefon robi się ciepły jedynie przy np korzystaniu z nawigacji przy włączonym ekranie, ale to dosyć normalne. Mogę go polecić z czystym sumieniem

Dlaczego nie nadaje się do gier? Przegrzewa się wtedy. zgadza się, ale i tak zachowuje niezłą wydajność. Nie wiem czy coś ze sprzętów które można kupić za podobne pieniądze da nam lepszą wydajność niż ten telefon- nawet jak jest przegrzany. Też denerwuje mnie to, że wyłącza rdzenie procesora i jest tak gorący ale i tak pozostaje szybki więc można to przeżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@senq z tego co kojarze to mi4c ma słabą grafikę i to wpływa na wydajność w grach. Jeśli chodzi o proste gry to nie ma problemu ale jak sa bardziej rozbudowane (np. sim city itp.) to grzeje się i bardzo wolno wszystko laduje, a gry się laguja. Moze to jest wina samej gry, ale porównywalem z iphonem 5 który nowym modelem nie jest i tam fra chodziła o niebo lepiej. Ja nie gram więc nie mam zastrzeżeń, ale jeśli chodzi o rozbudowane gry to nie jest to najlepszy telefon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, anonymousPL napisał:

@senq z tego co kojarze to mi4c ma słabą grafikę i to wpływa na wydajność w grach. Jeśli chodzi o proste gry to nie ma problemu ale jak sa bardziej rozbudowane (np. sim city itp.) to grzeje się i bardzo wolno wszystko laduje, a gry się laguja. Moze to jest wina samej gry, ale porównywalem z iphonem 5 który nowym modelem nie jest i tam fra chodziła o niebo lepiej. Ja nie gram więc nie mam zastrzeżeń, ale jeśli chodzi o rozbudowane gry to nie jest to najlepszy telefon 

Porównania do iphona nie mam, bardziej porównuje do telefonów które można kupić za podobne pieniądze(android). Może rzeczywiście istnieją lepsze telefony do gier ale za dużo ich raczej nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@senq rzeczywiście w tej cenie ten telefon to sztos ale niestety z cena muszą sie wiązac jakieś wady. Kupując go wiedziałem o słabej grafice, ale nie była mi potrzebna bo czasy grania w gta na telefonie mam już za sobą ;) tak tylko mówię bo jeśli ktoś chce kupić to warto go uczulić na takie rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...