Jump to content

MI5 & Galaxy Gear S2 Classic & MirrorLink w aucie


Recommended Posts

Witam po latach :-D

Odkąd sprzedałem swojego MI3 i przeskoczyłem na SGS5 niestety nie było okazji tu zaglądać ale wciąż miło wspominam swoją przygodę z MIUI.

Dodam, ze Samsung nie umywa się nawet do MI3 i do MIUI a co dopiero, jak się sodziewam, do MI5 - ale taka była potrzeba "zmienić porsche na gorsze" :-D

No i myślę o powrocie pod kątem MI5. Ale mam pytanka dotyczące kwestii zawartych w tytule. Choć z drugiej strony zastanawiam się czy nie za wcześnie na zawracanie tym głowy, bo przecież MI5 to jeszcze nowy telefon i być może nie ma doświadczeń w tej kwestii.

Wracając do wątku:

1) jak wygląda sprawa z takim tandemem: MI5 i zegarkiem Gear S2 Classic. Używa ktoś? Nie będzie się gryzło?

2) chcę kupić telefon pod kątem aktualnej i ewentualnie przyszłej kompatybilności telefonu z mirrorlinkiem. Mam Aurisa z ubiegłego roku i tam jest mirrorlink ale jak się okazuje jest w wersji 1.0 (być może zrobią łatkę ale z Toyotą różnie jest). Natomiast nowsze telefony (takie jak mój obecny SGS5) mają mirrorlink 1.1 który niestety jest niekompatybilny wstecznie. No i klapa. Piszę o tym, bo chciałbym kupić telefon, który ewentualnie daje nadzieję na przyszłą zgodność z systemem w aucie. Wiem, ze to bardziej skomplikowany problem ale może ktoś coś podpowie?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...