Skocz do zawartości

Zakup Mi4s


okrutnikk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuję zakup Xiaomi MI4s. Muszę wymienić swojego wysłużonego już Nexusa 5. W związku z tym, że nie dawno kupiłem swojej lubej Redmi Note 2 prime i jestem zachwycony działaniem i wykonaniem w stosunku do ceny, wybór padł właśnie na Xiaomi. Naczytałem się na forum jednak, że jest jakiś problem z językiem polskim na nowe modele od Xiaomi. Nie znam się, jestem laikiem :)

W związku z powyższym chcę zapytać czy na tą chwilę ,mogę kupić w Polsce (wszystko jedno czy w sklepie czy alledrogo) MI4S taki, abym mógł go używać od razu po wyciągnięciu z pudełka? Chciałbym, aby soft w telefonie nie był "śmieciowy"(cokolwiek to znaczy) tylko oryginalny od Xiaomi. Jeśli tak, to gdzie/u kogo mogę ten model nabyć?

Od razu też, aby nie zakładać nowego tematu, czy Snap 650 w RN3 Pro jest dużo wydajniejszy od Snapa 808 w MI4s? Waham się pomiędzy tymi dwoma modelami, jednak ze wskazaniem na MI4S ze względu na rozmiar. Mam małe dłonie i 5,5 cala to trochę przy dużo. Jeśli jednak wydajność będzie wyraźnie większa, mogę zaryzykować kupno RN3 Pro.

Reasumując, czy i gdzie mogę kupić MI4S gotowy do użytku?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Maciek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć.

Podłączę się do tematu, bo też zastanawiam się nad kupnem mi4s dla żony. Mam nadzieję, że dla kogoś, kto chce po prostu wyjąć telefon z pudełka i go używać (messenger, FB, gmail, +zdjęcia, filmy, itp.), mi4s wydaje się super.

Ale trochę się pogubiłem w tych ROMach. Czy jeśli teraz zamówię mi4s w xiaomiforsale, to będzie miał język polski czy nie? Teoretycznie, jeśli to global, to powinien mieć, tak?

Pytam, bo nie chce mi się bawić w pisanie do Xiaomi, żeby mi odblokowali telefon.

 

Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Bohyn napisał:

Napisz do XFS czy instalują już xiaomi.eu na mi4s, jeśli instalują to będzie wszystko ok

na zablokowanych BL zostaje oryginalny soft producenta.

 

1 godzinę temu, konraddu napisał:

Dzięki.

Oczywiście nie odpisują, no ale może przez weekend się im uda... :)

A jeszcze małe pytanko odnośnie LTE w tych telefonach - rozumiem, że działa w Polsce normalnie i dobrze, tak?

Przecież masz podane pasma... masz B1 i B3 czyż nie? No to działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podepnę się do tematu. Chciałbym kupić mi4s. Znalazłem promocję na aliexpress ale tu pojawiają się pytania:

1.Czy ktoś kupował kiedyś z tej stronki telefony i może potwierdzić że przychodzą oryginały a nie jakieś podróby? W sumie to jest ogromny serwis a nie jakiś mały sklepik, ale jednak nie mam pewności.

2.Czy telefon bedzie działał normalnie w Polsce? Z tego co piszecie rozumiem że są różne wersje w zależności od regionu, ale czy poza językiem nie ma innych różnic? Angielski by mi nie przeszkadzał

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Aliexpress to takie nasze allegro. Polecani tam sprzedawcy to TOP-One i Goldway

2. Bedzie dzialac, mi4s nie dzieli sie na regiony, wersje itp. Brak jest LTE z pasma 800MHz ale jak nie mieszkasz w miejscach z kiepskim zasiegiem to nie zauwazysz roznicy.

Mogę prosić link do niezłej promocji na pw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...