Jump to content

Problemy z automatyczną aktualizacją.


Moebius

Recommended Posts

Witam.

Jak napisałem w temacie, zmagam się z problemem polegającym na niemożności zaktualizowania w sposób automatyczny systemu.

 

W Załączniku przesyłam ekran jaki pojawia się gdy wchodzę w narzędzie od aktualizacji.

Jeśli próbuje kliknąć na przycisk mimo braku napisu jakiegokolwiek na nim, to nic się nie dzieje. Po kilku próbach przełącza się na pasek postępu który wygląda jakby zaczynał coś pobierać.

 

I teraz albo pasek ten stoi na 0% przez jakiś czas (od 5 minut do godziny) aby napisać że wystąpił błąd i należy spróbować później lub też ostatnim czasem dochodzi do końca (lub 79%) i pojawia się komunikat o potrzebie restartu telefonu aby dokończyć aktualizacje.

Gdy się to uczyni wszystko wygląda normalnie. Aż do uruchomienia się systemu.

Po uruchomieniu i zaglądnięciu w Aktualizacje okazuje się że widzę dokładnie ten sam ekran co załączony poniżej w załączniku.

 

Jeśli próbuje proces wykonać po przez menu to które pojawią się po naciśnięciu wielokropka, sytuacja powtarza się, tj, albo brak reakcji albo błąd albo aktualizacja do tego samego.

 

Przyznam się szczerze że automatyczna aktualizacja dopiero teraz zaczęła szwankować. Wcześniej działała normalnie.

 

Czy ktoś spotkał się z takim problemem? Czy da się to rozwiązać w inny sposób niż aktualizacja ręczna? (do której w sumie nie umiem zlokalizować pliku XD) 

Screenshot_2016-03-18-13-52-17_com.android.updater.png

Link to comment
Share on other sites

Cytat
  • MIUIPolska nie posiada automatycznych aktualizacji OTA (over-the-air) i żaden rom nie zostanie pobrany automatycznie, nie będzie też powiadomień o nowej wersji. Jednak od MIUI 6 można pobrać nasz rom ręcznie przez Aktualizacje > Menu (3-kropki) > Pobierz aktualizację MIUIPolska. W ten sposób pobiera się tylko rom z następnego tygodnia od posiadanej obecnie wersji np. z 5.1.30 do 5.2.6. Aplikacja aktualizacje zawsze będzie pokazywać obecnie zainstalowaną wersję jako aktualną. Rom pobiera się do /MIUI/Download i stamtąd można go zainstalować przez „Zainstaluj aktualizację”.

MIUIPolska nie posiada takich aktualizacji więc... Nie posiadasz MIUPolska? Pewnie masz xiaomi.eu lub jakiś multi... 

https://miuipolska.pl/download/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...