Gravis

[ROM] [Marshmallow] [MI4C] [MOKEE6.0.1] MoKee Xiaomi Mi4C

Recommended Posts

@Gravis

Masz może jakieś porównanie do CM13 od TS jeśli chodzi o baterie?

Bo ja siedzę na tym CM od miesiąca i bateria działa genialnie, więc nie chcę skakać pomiędzy ROMami narazie.

Jak jest z procentami baterii, tzn występuje ten bug który powoduje że czasami procenty przeskakują o dwa w dół?

Jest wbudowane OTA?

Działa double tap to wake?

Ma jakieś funkcje warte uwagi w ustawieniach?

Mi4c + CM13

Jak pisałem, nie korzystam z tego ROM jeszcze bo ma jakieś małe błędy. Czekam aż je wyeliminują wtedy podejmę się testów. 

Jak pisałem, nie korzystam z tego ROM jeszcze bo ma jakieś małe błędy. Czekam aż je wyeliminują wtedy podejmę się testów. 

Nie zwróciłem uwagi ;) Ale pisałeś ze go miałeś, widziałeś może czy kernel był stockowy czy też ekipa Mokee już zdążyła go zmodyfikować?

Mi4c + CM13

Polecam zrobić pełny backup w TWRP. Zainstalować Mokee pobawić się i jak coś przywrócić backup. działa i można samemu sprawdzić wszystko...

From Xiaomi Mi4c Prime sent by Tapatalk

Miałem trochę czasu więc zainstalowałem. Wszystko jest naprawdę dobrze spolszczone i nie widzę poważniejszych błędów.

Jest moduł OTA, można pobierać update'y bezpośrednio z ustawień. Jest jakiś ich custom kernel na linuxie 3.10.84. ROM posiada całą funkcjonalność CM + kilka dodatków takich jak np. prędkość pobierania na statusbarze. Jest aparat z CM i CM'owe motywy. W recent apps jest możliwość zablokowania wybranej apki żeby nie można było jej zabić, tak jak w MIUI.

Jedyny problem jaki napotkałem to niemożliwość przywrócenia apek za pomocą Titanium Backup na systemowym SU, ale wgrałem SuperSU i poszło.

Na tę chwilę nie mogę powiedzieć nic więcej, bo używam od godziny, za jakiś czas napiszę jak z baterią.

https://plus.google.com/communities/112433388317801966872/stream/eb8b7deb-142e-420d-b2c3-a691deaa947c

Tutaj można raportować błędy czy czytać co wynaleźli użytkownicy. 

Zgłaszane są problemy z double touch awake , OTG , close forced: clock/settings 

Zainstalowałem dzisiaj. Mam zamiar zostać na dłużej. Zobaczymy jak się będzie sprawował telefon na tym ROM :) 

Z baterią przy użyciu skryptu bym powiedział podobnie jak na ts cm13

From Xiaomi Mi4c Prime sent by Tapatalk

I jak rom się sprawdza w porównaniu do nowych xiaomi.eu? Instalowaliscie pakiet Google apps? Bo jest tam parę do wyboru

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

• Like 1

MIUI jest fajny, ale na nim szybko uciekała mi bateria. Tutaj używam jakiegoś skryptu + wyłączenie apek z autostartu i bateria trzyma ładnie ;) 

Aktualizuje nightly codziennie i używam bez problemów. Jakieś małe bugi są, ale liczę, że z każdą aktualizacją coś poprawią :)

Guest
This topic is now closed to further replies.