Skocz do zawartości

Telefon, czujniki (obróć by wyciszyć, wycisz przy podniesieniu)


zmylna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu przestały mi działać funkcje jak w temacie na moim Mi3. Chyba od aktualizacji do MM. Też tak macie? Jaki nie to ktoś zna sposób jak przywrócić tą funkcjonalność?

Wysłane z mojego MI 3W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ZduneX25 napisał:

Wipe niby nie jest wymagane po aktualizacji do 6.0, ale pomaga na wiele właśnie takich niewyjaśnionych problemów.

No właśnie opierałem się przed tym krokiem ale stwierdziłem w końcu, że spróbuję.

ZduneX25 powiedz mi tylko jedną rzecz. Po wipe i zalogowaniu do konta Xiaomi telefon właśnie przywraca się z chmury.

Czy to ma sens ? Bo zakładam, że moje problemy wynikały z obecności jakichś "śmieci" po updatach. Czy teraz nie przywróci się wszystko razem z problemami właśnie ?

Bądź co bądź przywracają się właśnie ustawienia, apki i.t.d....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nie powinno niczego zbędnego wrócić, ale ustawienia systemu ja po staremu wolę przeklikakać sam. Niech się przywraca w najgorszym wypadku zrobisz drugi WipeJa robiłem właśnie dwa, bo po pierwszym było gorzej niż przed :P. Ale to tylko mój przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wipe pomógł. Funkcje, o których pisałem zaczęły działać.

Tylko jedno pytanie mam jeszcze. Telefon z chmury przywracał się z 2h. W powiadomieniach nadal wisi informacja "Restoring 1 files - 100%"

Tak z praktyki ktoś wie czy to już koniec i można zrobić restart czy powinna ta informacja zniknąć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...