• 0
jmuhha

Xiaomi Redmi Note 3 Pro vs Mi4c

Question

Witam serdecznie.

Stoją przed dylematem wyboru obu telefonów. Nie ukrywam, że w telefonie cenię aparat, wygląd i szybkość. Z benchmarków jednoznacznie wynika, że Xiaomi Redmi Note 3 Pro dysponuje lepszym procesorem. Pytanie tylko, czy to jedyny powód dla którego go kupić? Telefony oczywiście [3GB/32GB]

Edited by jmuhha

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

5-10% roznicy, wybiez ktory bardziej Ci sie podoba i ma dla Ciebie odpowiedniej wielkosci ekran

• 0

Mi4c nie ma wersji global, czyli za jakiś czas będziesz miał problem z aktualizacją softu jak nic się nie zmieni. Może się okazać, że języka pl na ten model nie będzie w nowych wydaniach miui.

• 0

Ja też stałem przed takim dylematem. Wybrałem RN3P mimo, że ekran może być dla mnie za duży ale to się okaże i można się przyzwyczaić. U mnie o wyborze zadecydowały głównie bateria i ROM global.

Sent from my Z3 Compact

• 0
Ja też stałem przed takim dylematem. Wybrałem RN3P mimo, że ekran może być dla mnie za duży ale to się okaże i można się przyzwyczaić. U mnie o wyborze zadecydowały głównie bateria i ROM global.

Sent from my Z3 Compact

Która wersję kolorystyczna wybrałeś?

• 0

Grafitowa czyli szara z czarnym przodem? Trudno teraz o nią, na ibg i xfs ciągle w drodze. Biała tzn srebrna jeszcze jakoś wygląda, bo etiu i tak tył zakryje.

Guest
This topic is now closed to further replies.