Skocz do zawartości

Jakość zdjęć


raczek84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak oceniacie jakość zdjęć Mi4?

Ja osobiście przesiadłem się z Sony M2 który zdjęcia robił tragiczne....

W Mi4 jest lepiej aczkolwiek w porównaniu Do Lg G3s który ma moja dziewczyna trochę jeszcze brakuje.. Ciekaw jestem waszej opinii na temat jakości zdjęć Mi4

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, nie można kłamać, że Mi4 robi cudowne zdjęcia. Są dobre, ale jakby programowo Xiaomi nie potrafiło wykorzystać potencjału sprzętu.

Zależy też od wersji, bywały wydania MIUI, gdzie jakość zdjęć /video była tragiczna, a na innych znowu lepiej.

MI4W+MiBand+sMIUI5.11.5+Tapatalk+SwiftKey+FastFingers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi jedyne czym odstaje na minus od konkurencji to zdecydowanie aparaty. Mam RN3 i to jest tragedia w porównaniu do firmowych telefonów, o Flagowcach nie wspomnę. Staram się sobie wmówić że telefon nie jest do robienia zdjęć ale czasami aż żal patrzeć 🙈.

Matryce nie są takie złe, to raczej wina optyki mi się zdaje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj trochę porównałem jakość zdjęć z Lg G3 i różnica jest zauważalna. Chociaż po przejściu z Sony M2 mam wrażenie że xiaomi robi piękne zdjęcia.

Fakt telefon nie jest do robienia zdjęć ale coraz częściej aparaty zostają w domu a zdjęcia robimy telefonem i fajnie było by gdyby one były przynajmniej przyzwoite, ostre i nadające się do pokazania innym.

Swoją drogą ciekaw jestem jakości zdjęć Lg V10 w końcu tak głośno jest o tej słuchawce ostatnio, zdjęcia w formacie RAW ustawienia jak w lustrzance... Tylko ta cena

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...