Jump to content

odyniec

Użytkownicy
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 Pro

odyniec's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dziękuję autorowi, rewelacja. Jedyny problem podczas zmiany softu w telefonie (MiFit) to to że nie chciał mi się ponownie przez facebooka zalogować (wyświetlał mi ze hash aplikacji jest niezgodny). Straciłem dane, ale tylko z kilku dni, zalogowałem się po innym koncie.
 2. Hej, Piszę ponieważ do dnia dzisiejszego żadne rozwiązanie nie pomogło mojemu Xiaomi. Mam problem z złapaniem sygnału GPS. Wgrałem MIUI Polska. Obecnie mam MIUI 8.2 by xiaomi.eu, 7.1.5 (rozwojowa). Adroid 5.1.1 LMY47V. Telefon Redmi 3 Pro kupiony w październiku w PL jako nowy. Nie mogę zlokalizować telefonu. Praktycznie w ogóle. Bez względu na aplikacje (czy to Here Maps, Google maps, endomondo). Nie mogę w menagerze uprawnień zmienić dostępu do lokalizacji dla sklepu play. Zmieniłem plik gps.conf na ten z danymi z polski. Wyłączałem tryb programisty, optymalizację MIUI, itd. Wiele różnych sposobów przerobiłem i niestety nic. Poproszę o porady co jeszcze mógłbym zrobić?
 3. witajcie, Drążę temat jużjakiś czas z moim Xiaomi Redmi 3 Pro. Złożyłem wniosek o odblokowanie. Dostałem zgodę. W tym programie do unlock mam informację "Current account is diffirent from the account info on device" Za bardzo nie wiem co to znaczy. Sam rozwiązałem swój problem. Oto rada dla potomnych: HI, I SOLVED IT GOIN INTO : settings more settinngsdeveloper options enable usb debug enable OEM unlock and: goin into MI unlock status and clicking on a button link (link my phone to this account)
×
×
 • Create New...