Jump to content

Edek123

Użytkownicy
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Edek123's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. Najnowszy MiuiPolska 9.1.3. W telefonie jedna karta T-mobile, druga Viking Mobile. Przekładałem je nawet fizycznie i nie pomaga.
 2. Cześć,od jakiegoś czasu mam problem z brakiem netu po połączeniu telefonicznym albo utracie zasięgu (winda, piwnica). Pomaga włączanie i wyłączenie trybu samolotowego albo zamiana aktywnej karty sim (reset też pomaga). Trochę to frustrujace. Ktoś wie w czym jest problem?Z góry dzięki za pomoc.
 3. Na Mi4c stable zainstalowałam wersję 6.8.25 i działa
 4. Ja wgrałem do mi4c i wygląda na to, że wszystko gra.
 5. Ja jeżdżę po Gdyni/Sopocie i używam 87.5
 6. Cześć, Wczoraj do mnie dotarł zamówiony z GearBest za $29,99. To pierwszy powerbank, jaki posiadam więc trudno porównać. Wygląda extra, wielkością zbliżony do telefonu - trochę grubszy. Obsługuje Quick Charge 2.0 więc pasuje mi do mojego Mi4c. Jakby ktoś miał jakieś pytania to spróbuję odpowiedzieć.
 7. Pewnie. Po zainstalowaniu przez apkę i reboocie wywalilo aplikację do smsow. Ściągnąłem moda, wyciągnąłem z niego mms.apk i skopiowałem.
 8. Na 6.4.7 i Mi4c nie działa automatyczna instalacja przez apkę. Ręczne wgranie mms.apk plus zmiana uprawnień i reboot pomogły Dzięki!
 9. U mnie było to samo. Wywaliłem do śmieci
 10. Mi też ginie aplikacja sms... Pomaga zainstalowanie romu. 6.3.10 i Mi4c.
 11. Cześć. Ja próbowałem na zwykłym kablu plus przejściówka i nie działało. Odpuściłem temat bo mi nie potrzebne takie rozwiązanie.
×
×
 • Create New...