Jump to content

Thedomel

Użytkownicy
 • Posts

  81
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Thedomel

 1. U tego pana gwarancja jest na rok. Nie mam problemów z telefonem dlatego nie mam potrzeby oddawania telefonu na gwarancje, więc samego procesu nie znam.
 2. Owszem, kupowałem redmi 4 prime od tego sprzedawcy i warto. Jak masz możliwość z chin to jednak ibuygou.
 3. Powiem ci że jak kupiłem nową kartę pamięci to powiadomienia już się nie pojawiają.
 4. Spróbuj zainstalować jeszcze raz aktualizuje.
 5. No to czekamy na aktualizacje którą to naprawi ewentualnie lineage os 14
 6. Zauważyłem że na słuchawkach ogólnie dzwoniąc nie działa, ale w aplikacji messenger wszystko działa.
 7. Niestety full wipe i wgranie od nowa romu. Nie wgrywaj aktualizacji przez aplikację "aktualizacje" tylko przez TWRP.
 8. Boot uruchamia ale pamiętaj na przyszłość ze tutaj twrp uruchamia się z trzymaniem przycisku power + vol - i vol + wszystkie te 3 przycisk jednocześnie.
 9. To jest jak chcesz żeby telefon ci nie czytał karty pamięci, jakby jej nie było.
 10. No to nie mam pojęcia jak ponowna instalacja romu nie działała to już nie wiem. Spróbuj inną kartę pamięci może coś jednak jest nie tak, bo nie spotkałem się jeszcze z takim problemem, tym bardziej po wgraniu nowego romu.
 11. Hmm no właśnie przydziel a jak jakieś dziwne liczby to spróbuj może zadziała. A jak nic to sprawdź czy karta pamięci sprawna.
 12. Raczej zrobiłeś wipe tak mi się wydaje, nie ma żadnych chińskich aplikacji ? Wątpię, raczej zrobiłeś a jak nie wiesz to zainstaluj system jeszcze raz.
 13. Przed wgraniem xiaomi.eu zrobiłeś wipe cache, dalvik, data ? Jak tak to już nie musisz robić.
 14. Tylko że ja miałem na start China Stable. Ale proszę: http://bigota.d.miui.com/6.12.15/miui_HM4Pro_6.12.15_6738d9476c_6.0.zip
 15. A pobierz jeszcze raz ten Rom (jak masz redmi 4 2/16 to prada a jak 3/32 to markw, może rom się źle pobrał, ja miałem problem z xiaomi.eu bo się źle pobrało.
 16. Hmm dziwne ale spróbuj: https://miuipolska.pl/forum/topic/20723-redmi-4-pro-porada-jak-się-pozbyć-softu-od-goldiego/ Może ci się uda a raczej nawet musi.
 17. Niech zgadnę pan GOLDWAY? Ten sprzedawca? 8.0.5.0 w wersji global nie istniał co dobrze mi mówiono, to już wiemy czemu ci się nie udaje. Poczekaj sekundę.
 18. W sumie nie rozumiem zabawy z MiFlashem, masz debugowanie USB włączone, możliwość odblokownia oem również to wgrywasz Rom na telefon i przez aplikacje "aktualizacje" wgrywasz china dev.
×
×
 • Create New...