Jump to content

kjedrus

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by kjedrus

 1. Udało się komuś sparować router z aplikacją Xiaomi/Mi Home? Router z polskiej dystrybucji, U mnie na zmodowanej wersji 5.9.18 znajduje router na serwerze PL, ale plugin wydaje się być jak na razie tylko w j. chińskim, niezależnie od ustawień języka w Xiaomi Home. Sprawdzałem przy ustawieniu j. polskiego i angielskiego.

  Druga sprawa wygląda na to, że router w aplikacji Xiaomi Home jest cały cas offline - czarny kolor tła, pojawia się zielony, ale tylko na chwilę. Na Chińskim serwerze Xiaomi Home nie jest w stanie dodać urządzenia, nawet na zmodowanej wersji apki.

  Ax3600_Xiaomi_Home.PNG

 2. Cześć, dopytam się przed zakupem żarówek IKEI. Widzę, że w tym temacie lista wspieranych żarówek IKEI jest z kwietnia, rozumiem, że w dalszym ciągu żarówka z poniższego linka wspierana nie jest?
  https://www.ikea.com/pl/pl/p/tradfri-zarowka-led-gu10-400-lumenow-bezprzewodowy-przyciemniany-biale-spektrum-90408603/
  Model: LED1737R5, LED1739R5
   
  Zobacz kilka postów wyżej

  Wysłane z mojego H8324 przy użyciu Tapatalka

 3. Drodzy forumowicze

  Niedawno zakupiłem 2 listwy jak w opisie na stronie poniżej
  http://en.miui.com/thread-1445037-1-1.html

  I mam z nimi problem polegający na tym, że po restarcie routera listwy te nie są w stanie połączyć się ponownie z siecią. Aby nawiązać połączenie muszę odłączyć wtyczkę zasilająca na chwilę i ponownie ją podłączyć,. Pisałem do supportu Xiaomi, ale mnie olali, mówiąc że nie zostało to bezpośrednio zakupione u nich w sklepie, na razie staram się o pomoc od bangood, bo u nich kupiłem, ale też za bardzo nie wiedzą o co chodzi. Czy ktoś z Was ma którąkolwiek z rodziny smart listwę i czy zauważył podobne objawy? Dodam, że listwy mają najnowszy dostępny firmware, próbowałem je resetować, parować z dwoma różnymi bramami i nadal to samo.

  Andrzej
   

   

 4. 49 minutes ago, k80i said:

  A jak go ściągnąć? bo za nic to nie chce ruszyć aktualizacja warto to robić?

  Zainstaluje sobie ostatnią oficjalna wersji Mi Fit z google store . Update firmware powinien ruszyć przy pierwszym połączeniu z opaską. Już po upgradzie firmware jak chcesz odinstaluj sobie MiFit i zainstaluj wg uznania wersje zmodowaną.

   

×
×
 • Create New...