kjedrus

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by kjedrus


 1. Cześć, dopytam się przed zakupem żarówek IKEI. Widzę, że w tym temacie lista wspieranych żarówek IKEI jest z kwietnia, rozumiem, że w dalszym ciągu żarówka z poniższego linka wspierana nie jest?
  https://www.ikea.com/pl/pl/p/tradfri-zarowka-led-gu10-400-lumenow-bezprzewodowy-przyciemniany-biale-spektrum-90408603/
  Model: LED1737R5, LED1739R5
   
  Zobacz kilka postów wyżej

  Wysłane z mojego H8324 przy użyciu Tapatalka


 2. Drodzy forumowicze

  Niedawno zakupiłem 2 listwy jak w opisie na stronie poniżej
  http://en.miui.com/thread-1445037-1-1.html

  I mam z nimi problem polegający na tym, że po restarcie routera listwy te nie są w stanie połączyć się ponownie z siecią. Aby nawiązać połączenie muszę odłączyć wtyczkę zasilająca na chwilę i ponownie ją podłączyć,. Pisałem do supportu Xiaomi, ale mnie olali, mówiąc że nie zostało to bezpośrednio zakupione u nich w sklepie, na razie staram się o pomoc od bangood, bo u nich kupiłem, ale też za bardzo nie wiedzą o co chodzi. Czy ktoś z Was ma którąkolwiek z rodziny smart listwę i czy zauważył podobne objawy? Dodam, że listwy mają najnowszy dostępny firmware, próbowałem je resetować, parować z dwoma różnymi bramami i nadal to samo.

  Andrzej
   

   


 3. 49 minutes ago, k80i said:

  A jak go ściągnąć? bo za nic to nie chce ruszyć aktualizacja warto to robić?

  Zainstaluje sobie ostatnią oficjalna wersji Mi Fit z google store . Update firmware powinien ruszyć przy pierwszym połączeniu z opaską. Już po upgradzie firmware jak chcesz odinstaluj sobie MiFit i zainstaluj wg uznania wersje zmodowaną.