Jump to content

Wili

Użytkownicy
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi Note 3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Wili's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Ja już wgrałem piąty ROM (oczywiście w wersji DEV) xiaomi.eu, oryginalny chiński, taki, śmaki 6.2.18 beta teraz, robiłem lokalizacje na i.mi, autoryzacja 100%, urządzenie aktywowane... i 50% couldn't verify device... brakuje mi pomysłów.
 2. Ja też dziś doczekałem się SMS-a i co?... 50% - couldn't verify device! Okrutny losie!
 3. A ja po pierwszym odrzuceniu dziś złożyłem reaplikację z prośbą o odblokowanie. Nie odpuszczę.
 4. Zaraz wrzucę, bo na SMS-a z Chin się nie doczkam. :-/ Jeśli działa, to wielki szacun dla Ciebie JDStar!
 5. Copy->Paste! Dostałem od nich identyczną wiadomość (i pewnie nie tylko ja). Obyśmy dostali Wszyscy SMS-a po chińsku w dniu Św. Walentego.
 6. Ja również po kilku mailach zostałem poproszony o dane. Tylko czekać na SMS. Mail przyszedł przed chwilą, więc chyba mimo święta jednak pracują.
 7. No cóż, za 10 dni znów trzeba będzie złożyć aplikację i tyle. :-/ Na całe szczęście wychodzi xiaomi.eu od Loxara i chyba nikt nie może powiedzieć, że z tym ROM-em telefon nie jest pełnowartościowy. Oczywiście dalej celem jest MIUIPolska...
 8. Z tego co ja kojarzę, to na pewno różne aplikacje preinstalowane i w MIUIpolska jest jakaś dodatkowa funkcja kamery, bodajże slowmotion czy coś. Ale ja znam ten ROM tylko z opowieści. Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 9. @Acid Może jak potwierdzisz, że jesteśmy "real users", to się ugną. I hope so. e: A może to jest faktyczny powód?: "(...)unlocking reason are the same" - wszyscy robili kopiuj->wklej powód z pierwszego posta! A wystarczyło sklecić parę zdań w translatorze.
 10. Czekam na SMS od 12.01 i mam ten sam komunikat co przedmówcy.
 11. Czy ktoś wrzucał ten ROM?: [Stable] SphinX v2b Final - Redmi Note 3: MIUI 7.1 Global, Multilang, Fix Jakieś doznania?
 12. Sprawdzone - działa: "Online. Located". Stwierdzam na podstawie mapki google, że prawidłowo. Właśnie tu jestem.
 13. Nie mam nic innego oprócz Windows Defendera. Na wszelki wypadek podczas ściągania (drugi raz) wyłączyłem go, żeby nic mi nie usunął z tego Flashtoola w obawie o późniejszą cegłę. A co do eureka REMIX, to taki sobie motyw ustawiłem i dlatego tak wyświetlał. O ja gamoń!
 14. Pobawiłem się troszkę tym romem i stwierdzam, że jest OK. Nie mam jeszcze porównania z MIUIPolska, ale dla posiadaczy RMN3 bez odblokowanego bootloadera polecam. Tylko niby to Xiaomi.eu, a tu jakiś eureka REMIX. P.S. W paczce z ROMem jest SP Flash Tool, w którym Windows Defender wskazywał trojana: Trojan:Win32/Varpes.J!plock
×
×
 • Create New...