Jump to content

[email protected]

Użytkownicy
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi redmi note 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

[email protected]'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, mam problem z GPS. Korzystam z nawigacji okazyjnie, zawsze z Google maps, od jakiegoś m-ca po kilku minutach użytkowania aplikacja gubi sygnał. Muszę ją wyłączyć i ponownie włączyć, po kilku minutach problem się powtarza. Soft jest aktualny. Kontakt zystam z aluminiowego etui, które osłabia sygnał ale nie tłumaczy całkowitego zaniku sygnału i pojawienia się go ponownie po restarcie.
 2. Oki, teraz niby działa. Ale przede z ostatnie 6 m-c wszystko było oki a na tym romie "coś się dzieje".
 3. Witam, mam następujący problem: po nawiązaniu połączenia a następnie wciśnięciu przycisku home, żeby np odczytać treść sms-a nie można w żaden sposób powrócić do ekranu Tel.(żeby rozłączyć połączenie). Poza tym telefon dwa razy zawiesił się po zakończonym połączeniu i nie reagował, pomogło wyj. baterii, nigdy nic takiego się nie działo. Oprogramowanie mam najnowsze z 17.03
 4. Witam, ją potwierdza miałem chiński spolszczona ROM i dziwne żeczy się działy, po wygraniu polskiego jest oki. No może po za gps, jest średnio dokładny. Co ciekawe na chińskim romie atutu 35tyś na polskim 48.
 5. Hej, mam pytanie z innej beczki, czy korzysta ktoś z działającej dobrze aplikacji do pop up? Możecie coś polecić?
 6. Problem jednak udało się rozwiązać, w obu komputerach musiałem z aktualizować sterowniki dla urządzeń MTP. Wszystko działa, dziękuje za pomoc.
 7. Wyjęcie/włożenie karty nie pomogło. Zmiana laptopa na innego też nie pomogło. Sądziłem, że może jest jakaś opcja, którą należy przełączyć nie chce czegoś popsuć więc po prostu jakoś będę musiał z tym ograniczeniem żyć Ale przynajmniej soft mam nowy.
 8. Wersja jak poniżej, po podłączeniu USB nadal widoczna jest tylko pamięć telefonu.
 9. Zgadza się, są 4. Mogę prosić o link albo opis jak zmienić ROM?
 10. Witam, po podłączeniu do kompa widoczna jest tylko pamięć tel.
 11. Witam Mam następujący problem, po podłączeniu telefon do komputera przez kabel USB nie mogę nie przesłać nic na kartę SD zamontowaną w telefonie. Z poziomu telefonu wszystko jest OKI. Czy jest jakoś możliwość, ustawianie żeby po podłączeniu do kompa zapisywać dane na karcie. Często coś robię w pracy a muszę dokończyć w domu, pena można zapomnieć, telefonu nie, przyzwyczaiłem się do tego, że wrzucam coś na SD. Z poprzednim Samsungiem S3 nie było problemu.
×
×
 • Create New...