ravnov

Użytkownicy
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About ravnov

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jak wszedłem w cmd i odpaliłem skryp w cmd to ruszyło. Właśnie się restartuje, martwią mnie te errory. odpalił się
 2. @Orjon długi to jest proces? Wisi mi już tak od 20 minut
 3. Nie, ryzen nie, jakieś i5. Aż tak prosta sprawa? Aż nie możliwe. Dziś po robocie spróbuję. Dzięki. A jak po tym zainstalować Magisk?
 4. @innyreader możesz powiedzieć jak zainstalować magisk przez fastboot?
 5. @innyreaderMam teraz 11.0.8.0 (QFNEUXM), przejdzie to co podałeś?
 6. udało ci się wgrać przez ten twrp unofficial ? Pytam, bo czekam na odblokowanie bootloadera i wolę wszystko dobrze zaplanować, żeby nie uceglić telefonu.
 7. @Orjon kłaniam się w pas. Dzięki. Lecę czytać o tym twrp, czy to strach wrzucać czy nie.
 8. Dzięki @zoltan78, chociaż pytanie teraz, bo zerkam na miuipolska w ostatni wypust miui i nie mam tam do mi note 10 lite. Czyżby jeszcze nie wyszło na ten model?
 9. Jest działający twrp już na niego? Czy to będzie ten sam co idzie pod mi note 10 i 10 pro?
 10. Cześć, właśnie wyciągnąłem z putełka mi note 10 lite. Poszła aktualizacja i jest Miui 11.0.8.0 (QFNEUXM). Wszystko super, lecz nie ma nagrywania połączeń, a jest to dla mnie najważniejsza funkcja. Co mogę zrobić, aby to nagrywanie mieć? Możecie wskazać jakiś rom?
 11. Co chodzi z tym trybem ciemnym, że aplikacje tego nie ogarniają? Wiele elementów aplikacji to biała czcionka na białym tle.
 12. Trudno ocenić, dobre parę minut. Może spanikowałem, spróbuję jeszcze raz i zostawię go na pół godziny i zobaczę co będzie. Teraz wrzuciłem do niego rom e)link (modyfikowany na bazie xiaomi.eu??) zalecane jeśli nie mamy zgody na odblokowanie bootloadera, a chcemy mieć język pl Działa też na wersji PRO. Ale rozumiem że jak dokonałem odblokowania bootloadera, to bez względu na to jaki rom wrzucę, bootloader jest odblokowany na stałe? ta operacja w cofface ile może realnie potrwać?
 13. witajcie, mam problem z redmi 3 pro. Robię wszystko zgodnie z instrukcją. 1. Otrzymałem zgodę na odblokowanie botloadera 2. Ściągnąłem niezbędne oprogramowanie 3. Wrzuciłem do telefonu Redmi 3 Latest China Developer Version Fastboot File Download 4. Odpaliłem MiFlashUnlock_1.1.0317.1_en i odblokowałem telefon 5. zaczynają się schody, mianowicie próbuję wrzucić twrp_cofface_IDO_20160318, łączy się z telefonem, telefon wchodzi w twrp, zmieniam język na angielski, na telefonie leży już xiaomi.eu_multi_HM3_6.6.23_v8-5.1, robię wipe, następnie install i instalator wywala mi to co w poniższych zdjęciach. Stoi w miejscu i nic się nie dzieje. Wyłączam telefon i daje się uruchomić tylko kombinacją +-power. Wtedy zabawa od nowa, ale próbuję wrzucić twrp z instrukcji ze strony głównej przez MIUIPolska_Instalator_recovery. Tu zgodnie z komunikatami dochodzi do końca i przy ostatnim naciśnięciu enter nie wchodzi telefon w twrp. Jak przejdę ręcznie do twrp mam telefon z kabelkiem, czyli też źle. Brak mi pomysłów, a też mam obawy żeby nie zrobić sobie cegły
 14. Wejdź do nas na giełdę. Sa ogloszenia o sprzedazy. Sam kupiłem tu dwa mibandy i powerbank 10k. Wszystko oryginalne i było na drugi dzień. Wysyłane z mojego iPad przy użyciu Tapatalk HD