Jump to content

Bardys

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Bardys

 1. Mógłby ktoś bardzo proszę wrzucić linka na jakimś hostingu do miflash_unlock-en-3.3.525.23.zip albo zbliżonej wersji? Z tego beznadziejnego, oficjalnego hosta w Chinach pobiera mi w bajtach na sekundę ile razy bym nie próbował i nigdzie w necie nie mogę znaleźć wersji nowszej niż 2.X .
 2. IBG z Chin też uprawnia do gwarancji u Acida, nie?
 3. Ciekawa ta oferta dla Redmi 4 ze SD 625, rozważałem ibg, ale za taką kwotę przełknąłbym brak gwarancji. Airmail zapewne jest na zasadzie może dojdzie, może się zawieruszy i najlepiej brać DHL, a czy podatek wpadnie to już loteria? Jest opcja ubezpieczenia od podatku na geekbuying?
 4. Może zabrzmi to głupio, ale miał ktoś problem z założeniem swojego Mi Banda? Dostałem właśnie 1S i ni cholera nie mogę wcisnąć tego bolca w którąkolwiek z dziur. Oryginalna opaska. Też drugie pytanko, w kontekście ostatnich problemów z firmware lepiej jest zostać na obecnym, czy aktualizować i w razie problemów wrócić? Edit:Dobra, poradziłem sobie, choć musiałem docisnąć ją kantem nożyczek, żeby opaska się w końcu zaczepiła. Z tego co widzę, MiFit sam wciska aktualizacje, da się je jakoś pomijać? Będę wiedział na przyszłość w razie jakiś problemów.
 5. Na Xiaomiforsale jest taka notka przy 1S Goods in China is usually delivered within 7 days to warehouses in Europe which will distribute it to customers. Pewnie z ibuygou będzie podobnie, daruję sobie tą zniżkę 3.99, jak niedługą będą bez problemu z europy, bez kosztu przesyłki i ewentualnych problemów. Dzięki za info.
 6. Jak to policzyłeś? Ich polecany Dhl 17$, najtańsza opcja 8$. edit:A czekaj, niektóre z ich produktów są Europie, a niektóre w Chinach, z opcja EU Warehouse mialeś na myśli, że będzie za darmo? Niestety dla tego 1S nie można wybrać, więc pewnie tylko w Chinach siedzi :/
 7. Witam, Z wcześniejszych postów wnioskuję, że ibuygou jest sprawdzone? Ile trwa mniej więcej przesyłka. Wychodzi najtaniej ze wszystkich ofert które widziałem odnośnie 1S https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi-band-1s-smart-fitness-ip67-tracker--heart-rate-monitor-7166.html Z kodem MIBAND1S7166 ważnym do 19 listopada jest za 22$, tylko ktoś wie, ile sobie życzą standardowo za przesyłkę?
×
×
 • Create New...