Jump to content

Zafiek

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 9T

Zafiek's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Week One Done
 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Dzięki za pomoc, wiele się dzięki Tobie nauczyłem i nie zrobiłem z telefonu cegły.😀 Temat do zamknięcia
 2. 1 Czyli złodziej nie podejrzy danych z telefonu, tylko co najwyżej je usunie. 2 Archiwalne wersje od MIUIPolska, znajdę tutaj? https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/ tylko rom musze dobrać sam, czyli HMNote94G_HM9T
 3. Nie pojawia się prośba o wpisanie hasła. A co do plików, to po wejściu w menedżer plików, widzę głównie same foldery, które większościowo są puste. W folderze sdcard widzę foldery takie same, jak podłącze telefon do komputera, ale maja dziwne nazwy (np. 3vchuspehear....). A pliki np. bin, app etc, usr, lib, charger, init, int.recorvery, int...., ...contexts, itp Więc chyba pliki są zaszyfrowane.
 4. Niestety tak się niedzieje Pewnie powinno tak działać, ale nie ma, tej opcji w tym ROMie, tylko zwykła blokada ekranu
 5. Dzięki jeszcze raz, 😘 Próbowałem po kilka razy, i jeszcze na następnym (tym razem orangefox) i za każdym razem było to samo. Gdy wciskałem VOL+, telefon od razu się wyłączał. Gdy nie trzymałem i wystartował system, to potem już startował normalnie, ale z standardowym TWRP. Dopiero 3 (twrp-3.6.0_10-1-lime-brigudav) zadziałało. Po instalacji xiaomi.eu, pokazuje, że mam Redmi 9 Note 4g, i 2 GB więcej. 1 Na tym nowym systemie podczas uruchamiania aplikacji pojawia się biały/czarny ekran na 1 sekundę. Zmiana wersji z MIUI 13 rozwojową, na stabilną coś pomoże? Czy dopiero zejście na 12.5 2 Na TWRP, można ustawić hasło? nigdzie w opcjach nie widziałem. Nie da się danych skopiować z telefonu, jeżeli jest ustawiona blokada ekranu?
 6. Dzięki za odpowiedź Wybrałem TWRP twrp-3.6.2_12-lime-frstprjkt.img, z twojego linku, postępowałem według poradnika https://miuipolska.pl/forum/topic/29008-instalacja-xiaomieu-poradnik-małe-faq-dla-telefonów-2019-2021-i-nowszych/#comments Przy wgrywaniu TWRP, po komendzie fastboot reboot, zapomniałem natychmiast wcisnąć VOL+, tylko paru sekundach. Telefon uruchomił się ponownie, ale w w dolnym lewym rogu było napisane TRYB awaryjny, uchroniłem ponownie i zniknęło. Włączyłem telefon z VOL+ i pojawiło się stare recorvery (MIUI recorvery 5.0 z czteroma opcjami do wyboru). Powtórzyłem kroki jeszcze raz, tym razem natychmiast wcisnąłem VOL+, telefon zawibrował i się wyłączył. Uruchomiłem go, i dalej jest to stare recorvery. 1 Próbować z innym TWRP, orangefox? 2 Przy wgrywaniu nowego TWRP, stare się usuwa? są dwa? 3 Co robię źle /o czym zapomniałem?
 7. Dzięki za odpowiedź Chcę spróbować Wasz xiaomi.eu, Narazie czekam 7 dni na odblokowanie bootlader’a 1 Mam problem z wyborem odpowiedniego TWRP, (posiadam Redmi 9T (M2010J19SY) lime - nazwa kodowa ) im więcej czytam tym bardziej głupieje. Możecie mi podać co mam wybrać, aby nie uwalić telefonu? Wiele poradników i Wasza strona podaje tę paczkę https://androidfilehost.com/?w=files&flid=322193 Ale gdy sprawdzam na stronach, to nie ma mojego telefonu na liście. https://twrp.me/Devices/ - nie ma https://orangefox.download/pl-PL – nie ma https://xiaomi.eu/community/threads/twrp-recovery-list-of-relevant-recovery-in-one-place.57730/page-27#post-669620 Niby jest, ale nie jestem pewien, post z 4 września, a paczka z 1 maja (OrangeFox-R11.1_0-Unofficial-alioth.zip) Tu coś jest, ale sprzed dobrego roku, i do tego beta https://forum.xda-developers.com/t/recovery-3-5-a10-twrp-unnoficial-for-lime-redmi9t-beta.4233045/ 2 Ten poradnik aktualny jest? https://miuipolska.pl/forum/topic/29008-instalacja-xiaomieu-poradnik-małe-faq-dla-telefonów-2019-2021-i-nowszych/#comments 3 Po instalacji xiaomi.eu, aby nie mieć reklam na youtube / słuchać przy wyłączonym ekranie będę musiał z root’ować telefon i wgrać aplikacje np. Blokada?
 8. Dzięki pomogło.😃 Na początku chciałem wgrać ten ROM V12.5.8.0.RJQEUXM, ale po ponownym uruchomieniu telefonu, wyskoczył komunikat że nie udało się go zainstalować i dodatkowo został usunięty z telefonu. Zmieniłem region na Szwajcarie i od razu wyskoczył update 12.5.5. Po zainstalowaniu jeszcze jeden, do wersji 12.5.8. Kusi mnie ten Wasz xiaomi.eu, mam trochę pytań. 1 Odblokowanie bootloader’a jest permanentne i nie da się tego cofnąć? 2 Przy blokadzie ekranu złodziej (jeżeli będzie potrafił) również dostanie się do telefonu? 3 NFC również może całe nie działać? czy tylko płatności mobilne?
 9. Witam posiadam Redmi 9T (M2010J19SY), ma tylko androida 10, a ostania aktualizacja bezpieczeństwa była dobry rok temu. Chce go zaktualizować. Czy ten ROM będzie dobry? (EEA to wersja europejska?) V12.5.8.0.RJQEUXM https://new.c.mi.com/global/miuidownload/detail/device/1900381 czy ten MIUI V12.5.2.0.RJQMIXM Ewentualnie mogę przejść na wersje xiaomi.eu. https://miuipolska.pl/redmi-9t-stabilna/
×
×
 • Create New...