Jump to content

artur.sk

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About artur.sk

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

280 profile views
 1. Dzięki za odpowiedź. Czyli na dwoje babka wróżyła. Albo się Amazfita utopi, albo nie. Chyba się nie odważe na próbę.
 2. Mam pytanie z innej beczki. Jak jest z wodoodpornością Amazfita? Podobno IP 68, ale czy ktoś próbował z tym zegarkiem pływać?
 3. Skąd u Ciebie jest opcja wgrywania Custom watch-face. U mnie jej nie ma.
 4. Niestety dalej kicha. Zrobiłem tak jak radziłeś i GadgetBridge się uaktywnił, ale "File can not be installed" I tyle
 5. U mnie nie działa. Po podmianie pliku przez MiFit nic się nie dzieje. Stara tarcza zostaje. Po zaciągnięciu jeszcze raz tarczy przez MiFit pojawia się nowy plik o długiej nazwie z w wersji -1. Po kliknięciu w plik tel. Nie widzi żadnego programu obsługującego dany format. Szczególnie Gadgetbridge. Notify sprawdza plik, po czym pisze, że format nie jest poprawny. Czyli słabo.
 6. Panowie, trochę wstyd pytać, ale jak wrzucacie tarcze do Amazfita? U mnie ani w Mifit, ani w Notify nie ma żadnej opcji do wgrania. Bardzo zależy mi na wgraniu tarczy digi3. DZIĘKI! Gadgetbridge też nie pomaga...:(
 7. Faktycznie Notify może mieszać. Już wyleciał. Co do uprawnień, to mam wszystkie prawidłowe. Nie mogę nadać nic więcej, bo wszystkie uprawnienia są nadane DZIĘKI za pomoc. Zobaczę jutro, co się będzie działo. PS Rozumiem, że u Was nic takiego się nie dzieje.
 8. Koledzy, Potrzebuję pomocy. Mój bip pomimo tego, że jest połaczony po BT nie wyświatla powiadomień. Po rozparowaniu i ponownym sparowaniu (wraca wtedy domyślna tarcza) wszystko jest OK. Co zrobić, żebym nie musiał tego robić 2-3 x dziennie? Acha, po wymuszeniu wysłania wiadomości w Amazfit Notify, wiadomość zostaje wysłana, ale nie pojawia się ani wibracja, ani sama wiadomość na ekranie. Jest za to dostępna w "archiwum"
×
×
 • Create New...