Marczi71

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Marczi71

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4 LTE

Recent Profile Visitors

288 profile views
 1. Nazwa przedmiotu: Uszkodzone Xiaomi Mi4 Opis: Witam, mam do sprzedania uszkodzonego Xiaomi Mi4 2GB 16 GB ROM LTE - kolor czarny. Uszkodzony dotyk i szybka. Po wymianie przycisk odblokowywania (działa aż miło!), ten zabieg sprawił, że telefon przestał się resetować co jakiś czas. Kupiony prawie 2 lata temu w xiaomiforsale. Może komuś przyda się jako źródło części zamiennych. Cena: 100 zł Aukcja allegro/olx: brak Kontakt: PM na forum. Pozdrawiam!
 2. Spróbuj, może Tobie też pomoże
 3. Stoję przed podobnym wyborem. Chcę zamienić mi4 na mi5 3/64 albo mi5s 3/64. Czy warto dorzucić 200zł i kupić mi5s? Nie używam telefonu do jakiś bardzo wymagających rzeczy i w sumie zastanawia mnie głównie jakość zdjęć oraz jak długo trzyma bateria. Czy ktoś może stał przed podobną decyzją i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami?
 4. A ja mogę śmiało polecić MiCenter w tym temacie, szybko, profesjonalnie, pewnie i do tego w bardzo przystępnej cenie. Przy okazji dodam, że po wizycie w serwisie telefon przestał się ciągle ponownie uruchamiać
 5. Podbiję temat, mam ten sam problem z przyciskiem power, reaguje nawet na "puknięcie" bez wciskania. @Acid wykonujesz takie naprawy? Czy z takmi pytaniami bezpośrednio przez MiCenter?
 6. Ostatnio spotkało mnie to samo, telefon umarł i nie dawał żadnych oznak życia. Poszperałem trochę w internecie i pomogło DŁUGIE (koło 2 minut) przytrzymanie (i tu nie pamiętam): 1. Albo samego przycisku power 2. Albo power + vol- Telefon wszedł w tryb fastboot, potem dało się go już odpalić normalnie
 7. Dzięki, będę próbował na wersji, o której wspominałeś wyżej. A jak dalej będzie problem to wrócę na KK 4.4.
 8. Odświeżę troche wątek. Otóż jak pewnie na wielu innych mi4, mam problem ze słabym zasięgiem GPS. Postanowiłem poszukać softu, na którym nie będzie z tym problemu. PYTANIE: Mając najnowszą wersję dev, do jakiej najwcześniejszej wersji mogę wracać, żeby nie uszkodzić telefonu?
 9. Złożyłem właśnie zamówienie na folie, jakby ktoś potrzebował to pisać na PW.