Jump to content

r9k9rs

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

r9k9rs's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nie bardzo wiem xow tym pytaniu śmiesznego ale ok. Śmiech to zdrowie. Chyba się wyleczyłem z myślenia o Xiaomi. Wystarczy że dzieciarnia ma. Zostaję przy Samsung i iPhone.
 2. No ok. Ale mnie bardziej interesuje czy kupując w mi-store czy X-kom jaki otrzymam. Lepszy czy gorszy?. Na to wiele wpływu nie mam.
 3. Nie otwiera mi się ten link. Możesz coś więcej napisać?
 4. @Boomers opisz uczciwie co jest na plus do s20 fe. Ekran, jasność na dworze, bateria.
 5. To cecha amoleda a ja się pytam o to który.
 6. Skoro to F2 a on ma jaśniejszy ekran to przy f3 może być już tylko gorzej. No nic . Pokaż jak możesz.
 7. Jak cień pada to jest ok. Na samym słońcu przy czarnym motywie jak widzę nie jest bardzo wyraźny. Ale to może być ekekt szkła na ekranie. A na białym motywie? Mimo wszystko myślałem że jest jaśniejszy.
 8. Który jest lepszy pod kątem dłuższego wsparcia (oba takie sobie)? Który lepsze zdjęcia zrobi (oba przeciętne)?. Który ma lepszy ekran? Dla mnie kluczowym parametrem jest czytelny ekran na dworze. Nie będę ukrywał że bardziej podoba mi się mi 11 lite 5g. Wagowo, wyglądem. Wg danych testowych ma lepszy ekran (nie miałem obu w rękach). 711 do 850 nitów. Nie gram w gry. Nie robię zdjęć (czasem się przyda). Pod kątem zakupu wchodzą tylko wersję z większą ilością ram.
 9. Czy ktoś może zrobić zdjęcie poco f3 jak wygląda ekran w pełnym słońcu?
 10. Ja mam s20 fe 5g. Rozglądam się bo zwyczajnie Samsunga nie lubię, po prostu nie lubię. I ekran na dworze ma taki sobie. Xiaomi są słabe jeśli chodzi o wsparcie ale fajnie się używa. Rozglądam się i ten Samsung jest telefonem którego po raz pierwszy nie zajadę do naturalnej jego śmieci. Ten mi 11 lite jest ładny, chciałbym tylko zobaczyć w słońcu ekran tego 11 lite 5g. Fotkę jak to wygląda.
 11. jak w ogóle oceniasz ten telefon. Tak obiektywnie.
 12. Jak jest z czytelnością ekranu na dworze? Jedni piszą że ekran jest świetny a dane pokazują że nie przekracza 700 nitów w podbiciu na dworze na słońcu. Jeśli tak jest to ekran jest jedynie zwyczajny. Tu jest na przykład informacja o tym https://www.gsmarena.com/poco_f3-review-2248p3.php Dla mnie jest to kluczowy parametr, zastanawiam się jeszcze nad mi 11 liet 5g (wg testów ma dużo jaśniejszy ekran). Obecnie mam s20 fe 5g i muszę przyznać że ekran ma przeciętny. Jasność jest przeciętna. Na telefon tez nie wydam dużo bo to narzędzie pracy i tylko jest kosztem.
 13. Czy ktos posiada wersję z 5G? Jak ekran się sprawuje na dworze? Czy działa volte bez problemu?
×
×
 • Create New...