Jump to content

Longbot

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi3W

Recent Profile Visitors

437 profile views

Longbot's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, Mam problem z zainstalowaniem nakładki MIUI Polska na Redmi Note 2. Po zakupie telefonu od razu wgrałem oficjalny rom Global (działa bez zarzutu), jednakże z czasem zdecydowałem przejść na MIUI Polska, jednakże nie mogę w żaden sposób uzyskać dostęp do root, czy zainstalować TWRP. Najpierw próbowałem zgodnie z instrukcją zainstalować chiński rom DEV, ale po jego zainstalowaniu zaczęło mi wskakiwać setki błędów i nie mogłem nic uruchomić (nawet ustawienia telefonu). Po powrocie do wersji Global wróciło wszystko do normy. Później próbowałem różnych programów do instalowania TWRP przez komputer, także bezskutecznie. Próbowałem też zgodnie z poradnikiem na forum zmienić nazwę na update.zip i zainstalować przez recovery lub w aplikacji update, ale system odrzucał instalowanie pliku update. Aktualnie rozkładam ręce i nie wiem już co mam zrobić, dlatego proszę o pomoc.
 2. Longbot

  China rom dev

  Witam, Chcąc zainstalować rom MIUI Polska zainstalowałem rom china, aby odblokować roota (zgodnie z instrukcją). Pojawił się jednak problem, ponieważ po instalacji nie mogę odpalić aplikacji systemowych. W menu rozwijanym z góry mam aktywną funkcję "Lock apps", którą nie mogę wyłączyć. Proszę o pomoc.
 3. Ok. Uruchomiłem recovery przez vol+ i power. reszta już prosa jest :). Dziękuję bardzo za pomoc.
 4. Z tego co sprawdziłem w google to to fakt, mam TWRP. Tylko teraz jak mi nie wstaje już system to jak mam odpalić TWRP, żeby zainstalować roma?
 5. Witam, Dzisiaj po aktualizacji systemu z poziomu updater'a straciłem dostęp do sieci 4G i internetu. Niemogąc znaleźć przyczyny postanowiłem zwipe'ować system i zainstalować na nowo starszą wersję. Wykonałem wipe systemu z poziomu Mi Recovery, po wipe zgodnie z poleceniami na ekranie zrestartowałem telefon i od tej pory nie chce on się w żadny sposób uruchomić. Po wciśnięciu przycisku zasilania wyświetla się tylko ikona mi i nic się nie dzieje. Pytanie co mogę teraz zrobić, aby naprawić swój błąd i ponownie móc korzystać ze swojego telefonu?
 6. Kartę wyciągałem i wkładałem kilka razy. Sprawdzałem też kartę na innym telefonie i działa, za to inna karta w Mi też nie działała. Co się tyczy czyszczenia, to nie bardzo wiem czym przetarłem ją szmatką i nic nie pomogło.
 7. Witam, Mam mały problem z dostępem do telefonu, mianowicie od wczoraj straciłem dostęp do sieci. Sprawdzałem tryb samolotowy i nic (włączałem i wyłączałem kilka razy), restartowałem telefon i też nic. W ustawieniach nie mam dostępu do menu sieci komórkowe (zaciemnione na szaro bez możliwości wejścia), natomiast w oknie diagnostyki w polu SIM wskazuje nieznany błąd. Nie wiem co robić do tej pory działało bezproblemowo wszystko i tak nagle bez przyczyny przestało działać.
×
×
 • Create New...