Jump to content

Romanek100

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Romanek100's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Ja używam Przeźroczysty zegar i pogoda v. 5.2.4
 2. To i ja podzielę się tym co mam. Czyli mam tak: Kaspersky Internet Security TomTom Szybki Notatnik aCalendar WiFi Analyzer SatFinder DVB-T Finder Compass Pro QR Droid Prof Reminder Przezroczysty zegar i pogoda AccuWeather HF Player Onkyo I to pewnie wszystkie
 3. Bardzo dziękuję. O to mi chodziło. Najnowsza wersja robi dokładnie wszystko to co chciałem.
 4. Przetestowałem już chyba z 15 aplikacji i na żadnej nie udało mi się uzyskać powiadomień o nieprzeczytanych smsach po jakimś czasie. Na tyn sofcie i na tym telefonie chyba jest to niemożliwe.
 5. Dzięki. Będę testował i dam znać jak to się zachowuje na 9A. Przetestowałem na 9A i działa w ten sposób, że owszem mruga flashem podczas przychodzących połączeń oraz sms, ale nie ma już powiadomień o nieodebranych połączeniach i nieprzeczytanych wiadomościach. Kompatybilny z REDMI 9A jeśli chodzi o diodę flash.
 6. Tak, owszem, to mam ale... to tylko do połączeń i nie mruga flashem a wibrowanie kiepskie w 9A. Nie ma takiej opcji w wiadomościach sms.
 7. Witam Jako nowy-świeży użytkownik REDMI 9A proszę o poradę, czy ktoś już znalazł skuteczną aplikację, która będzie wywoływała miganie flashem jako powiadomienie o nieodebranych połączeniach i zaległych nie przeczytanych wiadomościach. "Przesiadłem" się z Galaxy A10 na REDMI 9A i powiem szczerze troszkę jest w tym temacie ten telefon ubogi. Doszedłem już do tego, że miga lampą jak jest połączenie telefoniczne, ale potem to już zero mrugania. Testowałem kilka aplikacji i jakoś żadna nie mruga. Chodzi mi o to, by np. mrugała lampa po jakimś czasie od przyjścia smsa sygnalizując co jakiś czas błyskiem. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...