Jump to content

martinezcb

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 10T Lite 5G

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

martinezcb's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. A zablokowałeś mi fit w pamięci (kłódka na ekranie ostatnich aplikacji)?
 2. Dzięki za wyjaśnienie, jakoś nie skojarzyłem że chodzi o diodę aparatu
 3. A nie możesz ustawić w opcjach powiadomień dla danej aplikacji "Zezwól na korzystanie z diody powiadomień" i następnie w wybranej kategorii powiadomień włączyć suwak "Dioda powiadomień"?
 4. Temat już stary, ale może komuś się przyda. Zauważyłem jedną ciekawostkę. Przy ustawieniu regionu na "Polska" nie mogłem się dogadać z telewizorem Samsunga. Działało zmienianie kanałów i głośności, poza tym nic. Część przycisków była nieaktywna (szara) a pozostałe mimo próby zmiany ich kodów przez "napraw" niczego nie zmieniała. Jako że kraje UE mają zablokowaną lokalizację w aplikacji pogody, zmieniłem na kraj poza UE (na używaną chyba przez wielu Szwajcarię) i ku mojemu zdziwieniu Mi Pilot uaktywnił wszystkie przyciski na zapisanej konfiguracji i wszystkie funkcje zaczęły działać poprawnie. Wydało mi się to strasznie dziwne więc usunąłem i dodałem tv będąc w Szwajcarii - wszystko ok. Zmieniłem region na Polskę i ta sama operacja znowu spowodowała że większość przycisków nie działała (TV dodany poza UE działa nadal po zmianie regionu, ale dodany na tej samej konfiguracji w regionie "Polska" już nie). Ciekawe ile jeszcze jest takich niespodzianek. MIUI Global 12.0.8.8, Mi Pilot 6.0.2G
 5. A może uda Ci się do tego wykorzystać na przykład IFTTT?
 6. Wybudzenie wystarczy do 50 zł, powyżej pin lub odblokowanie telefonu (ostatnio większość banków wprowadziła już płatność na dowolną kwotę jeżeli tel. jest odblokowany). Ustawienie o którym pisał @FrAnCuZ działa dla starego panelu, nowe centrum kontroli i tak się otworzy. Tylko że mimo używania "starego" panelu i wyłączenia otwierania panelu powiadomień, wystarczy na zablokowanym ekranie uruchomić aparat i panel powiadomień już się otworzy.
 7. Nie będę polemizował, RCS wymaga obu stron z jego obsługą, a w przypadku jak widzę że wysyłam SMS, to jest to SMS i RCS nie ma tutaj nic do rzeczy. (mam tylko jedną osobę w kontaktach do której wysyłam "wiadomość na czacie" zamiast "wiadomość SMS"). Jeśli wyłączę "funkcje czatu" w wiadomościach efekt jest taki sam.
 8. Ze znaczka na belce (załącznik). Tak działaja rozmowy i sms. Ale tak jak pisałem powyżej w wersji z trybem samolotowym (obrazek 2) mogę tylko zadzwonić. Nie wiem więc czy to oznaka że jednak nie działa, czy problem robi tryb samolotowy. Nie mam miejsca bez zasięgu sieci komórkowej, żeby sprawdzić czy wtedy bez trybu samolotowego zadziała.
 9. Wysłałem testowo dwa i dostałem odpowiedzi (korzystając z vowifi) , więc wygląda na to że tak. Ale włączając tryb samolotowy i tylko Wi-Fi mogę zadzwonić, ale SMS już się nie chce wysłać (korzystasz z trybu samolotowego, spróbuj go wyłączyć i wysłać jeszcze raz). Więc nie wiem na 100% co by było przy braku zasięgu sieci, a tego nie mam jak sprawdzić.
 10. U mnie od wczoraj w nju na mi 10t lite obie usługi działają (uruchomiły się automatycznie).
 11. U mnie w nju na mi 10t lite dzisiaj suwaki się pojawiły mimo "carrier chcek ebabled" i cały opis przy włączaniu vowifi że "Orange Polska bedzie to i tamto". Nie ma tylko opcji czy ma preferować wifi czy sieci komórkowe (po zmianie kodem na "carrier chcek disabled" ta opcja jest dostępna) Wygląda na to że coś się zmienia, ale usługa i tak nie działa. Jutro zadzwonię do obsługi klienta, ciekawe co powiedzą. Chyba że piątkowa aktualizacja miui do 12.0.8.0 coś ma z tym wspólnego.
 12. Że masz niewspierany model (aktualnie tylko Mi 9 SE i Mi 10). Orange wyłącza systemowo, nju też. A na karcie flexa w starym Redmi 6A włączyłem z ciekawości i obie (volte i vowifi) działają już prawie od miesiąca... W BOK nju powiedzieli że któreś 4 modele z "10" w nazwie "są w trakcie testów"...
 13. Wg info na nju powinny się uruchomić automatycznie, ale nawet po przełożeniu karty sim do starego telefonu (samsung) nie uruchomiły się ponownie. Ciekawe jak długo będą działać, u mnie w nju po przełożeniu karty do Mi10T lite działały... ze 2 godziny
×
×
 • Create New...