Jump to content

12jojko

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

12jojko's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Ktoś sobie poradził z pierdzącym audio w VLC i wymuszeniem, by napisy pojawiały się na czarnym pasie u dołu ekranu?
 2. Ciekawe, czy pozwala na odpalanie plików Dolby Vision z HDD, czy ten format działa tylko w aplikacjach. Wykryło mi OTA, ale wersję 3933 z nową grafiką Androida. Czyli ta wersja 3934 to nadal tylko beta dla testerów.
 3. Ja się właśnie zastanawiam nad upgradem boxa do czegoś z Dolby Vision i AV1, którego Netflix wymaga. Ale wolałbym coś a'la Mi Box z wejściem USB pod HDD i najlepiej wejściem LAN. Z tych tanich to jedynie Amazon 4K Max, ale z jakimś hubem.
 4. Wykrył mi box to uaktualnienie, sprawdziłem i ghosting zniknął, teraz mogę normalnie na nim filmy oglądać ;)
 5. Jeżeli miałbyś ghosting, to na tym drugim zdjęciu miałbyś taki wyblakły tekst u góry, ten sam, co na pierwszej planszy, ja mam, więc mam ghosting, ty nie masz, więc nie masz.
 6. Tak czy siak go nie używam. Ciekawe, czy kiedyś to naprawią na S, potrzymam go i zobaczymy, jak naprawią, to go komuś w rodzinie sprezentuję. Ten ghosting znika, gdy w mx playerze ustawi się na SW decoding, tyle że wtedy program sobie nie radzi z dużymi plikami.
 7. U mnie przy instalacji wywala błąd, że to jest paczka dla urządzenia once, a ja mam oneday. Aha, czyli to tylko dla Mi Boxa 3 jest, a nie do Mi Boxa S MDZ-22-AB. Bo ja mam aktualnie wersję r3409 z marca. To ładna lipa, że mój nadal nie ma aktualki naprawiającej ghosting a niższa wersja ma...
 8. Ciężko takie coś opisać, przy ruchu w ciemnych scenach widać jakbyś miał na obrazie fale.
 9. Ktoś da link? U mnie jest ghosting, to sprawdzę, czy zadziała ten fix.
 10. Reset do fabrycznych pamiętam, że robiłem i nic to nie dało. Zrobiłem nawet teraz hard reset, wyczyściłem cache i nic to nie pomogło, musiał mi się trafić skopany egzemplarz albo to wina Andka 9. Nie jestem jedyną osobą, bo czytałem na necie, że sporo osób ma ten sam problem.
 11. Ja mogę swojego sprzedać na części, nic się na nim oglądać nie da oprócz Netflixa i plików HEVC. Cała reszta ma masakryczny ghosting. Pomoże mu chyba tylko aktualizacja do Androida 10, bo te zwykłe aktualizacje nic nie pomagają. Leży w szafie i zbiera kurz.
 12. Na box kupiony w mediaexpert normalnie obowiązuje 2 letnia gwarancja jak się ma paragon? Spokojnie uzwględnią i wymienią albo dadzą kasę za boxa, które ma to znane niektórym użytkownikom ghosting na wszystkim, co jest kodowane w x264?
 13. Jak mi cda i Plex działało poprzez Kodi (normalnie osobno aplikacje mi działają, ale obraz ma tzw. ghosting i tylko na Kodi działało normalnie) tak teraz po aktualizacji Kodi do Matrix, ani cda, ani Plex nie działają. Próbowałem wgrać starszą wersję z apk, ale nie chce się zainstalować, wyskakuje monit, że nie zainstalowano. Ten box to jakiś szmelc, nie dość, że nie mogę normalnie oglądać w aplikacjach, bo skopali dekodowanie, to teraz nawet dodatków w Kodi nie mogę uruchomić.
 14. Ale napisz coś więcej. Jaki problem występuje z tym odtwarzaniem? Bez dokładnego opisu problemu nikt ci nic nie doradzi.
 15. Talerzowy. Na zagranicznych forach piszą, że Xiaomi coś skopało z najnowszą aktualizacją i sporo osób ma z tym problem, czy odpalę w Kodi czy na Plexie czy w Mx Playerze, wszędzie ten ghosting. Na CDA czy Netflixie jak coś odpalam, to normalny obraz. Wyłączenie tego Hardware acceleration mediacodec nic nie pomaga. Off-top: Da się bez problemu oglądać pliki z HDR, gdy telewizor nie obsługuje HDR?
×
×
 • Create New...