Jump to content

browarmistrzPL

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About browarmistrzPL

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Szczecin

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Mi 10

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przełączyłem region na Niemcy i dostałem najnowszą aktualizację z andkiem11- 12.2.4.0 Stabilna. Nie zauważyłem żadnych zmian. Mi 10
 2. Nie to, że napisałem, bo mi zależy na 5G. Napisałem, że mamy coraz bardziej sprawnie działającą instytucję Konsumencką która nas broni i jeśli ktoś czuje się pokrzywdzony, to należy zachęcać, do walki o swoje prawa.
 3. Złe porównanie. Na pudełku jest 5G i podczas włączania też, Więc jeśli producent kombinuje, to produkt jest niezgodny z umową i ja wcale nie muszę znać częstotliwości. Ile osób je zna i potrafi wymienić? Jak kupię samochód na benzynę to ją wleję i pojadę dalej.
 4. Federacja konsumentów weźmie pod ochronę konsumenta. Konsument nie musi tego sprawdzać, bo nie musi mieć takiej wiedzy. To że producent "wielki" nie znaczy, że może wszystko.
 5. No to pozostaje pytanie. Po co pisać, że wspiera 5G. Nie każdy kupujący musi znać częstotliwości. Wystarczający powód by oddać telefon jako niezgodny z opisem.
 6. Trzeba dla OTA na Niemca zmienić region, bo na PL jeszcze nie wchodzi
 7. No to aktualizacja bezużyteczna w moim przypadku. Mi10 to pierwszy mój telefon tej firmy. Mam nadzieję, że ta aktualizacja nie zainstaluje mi się automagicznie. Wolę zostać na tym romie co mam i mi to działa.
 8. Mam kartę w NjuMobile (czyli Orange), posiadam działający VoLTE i Wifi Calling. Więc w czym jest problem?
 9. ten link nie działa. 404 Not Found The requested URL was not found on this server.
 10. Ja bym mógł zaktualizować to musiałem zmienić region na Niemcy i nie włączyło mi voLTE. Jakieś ustawienia dodatkowe trzeba zrobić?
 11. Że tak tylko spytam. Skoro słuchawka ma szklany ekran z ochroną Gorilla, to po co naklejać kolejne szkło?
 12. Dobry wieczór wszystkim Forumowiczom. Xiaomi to moja pierwsza słuchawka od tego producenta i mam pytanie. Obecnie mam Mi 10 nakładka 12 i andek 10 global z tego co widzę. Kupione w polskim sklepie Xiaomi. Mam zamiar zmienić na EU, ale pojawiają się pytania: 1- czy będzie działało Volte-VoWiFi w Orange. Obecnie mi wycięli (poprzednio Samsungi Note i działało) 2- Android Auto nie działa. Po włączeniu nawigacji ciemny ekran, jedynie jest dźwięk. Prośba o sprawdzenie, bo jeśli to nie działa, to nie będę nic zmieniał. Jeśli nie ten dział to z góry przepraszam. Dopiero zaczy
×
×
 • Create New...