Jump to content

cokolwiek

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About cokolwiek

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Skończ już to opowiadanie bzdur. Nie są, bo Xiaomi ma w głębokiej de swoich użytkowników. Będą jak przestanie. Masz tu screen z Galaxy s21 z androidem 11 i okrągłym dymkiem messengera i przestań wciskać ludziom na około te swoje ideologiczne bzdury.
 2. https://forum.xda-developers.com/t/android-4-0-call-recorder-skvalex-record-phone-calls-from-the-phone-line.1441643/ Co prawda płatne, ale od paru lat używam na kolejnych telefonach, również dziś na eea mi 10 i były to jedne z lepiej wydanych pieniędzy.
 3. 1. Wiem co miałem i jak wyglądało w 12.2.4 eea zanim cofnąłem do 12.0.6. 2. Uznajmy, że rozumując mocno na skróty można tak stwierdzić. W praktyce nie jest to produkt, bo produktem jest Android, natomiast AOSP jest inicjatywą Google, które udostępnia swój kod w otwartej postaci dla producentów sprzętu i dla community.
 4. Trudno mi ocenić, czy aosp, ale może spróbuję w wolnym czasie wrzucić coś na starego zajechanego mi 8, żeby przekonać się na własne oczy. Fajnie się składa, że była na niego cała masa zamienników. Co do estetyki nie będę polemizował. Niektórym może podoba się kwadratowe tło wystające zza okrągłej miniaturki zdjęcia. Osobiście uważam, że można było postarać się bardziej, bo miui, to nie community aosp, tylko soft producenta i nie robią tego jak community za co łaska, tylko konkretne pieniążki. Nawiasem mówiąc community poprawiło podobno systemizer z magiska. Nie używam obrazu w obrazie, an
 5. Być może wydanie z a11 na Polskę będzie już z miui 12.5. Póki co można tylko mieć nadzieję, że zrobią w nim porządek graficznymi bublami typu kwadratowe dymki.
 6. Być może zaliczamy się do nacji zbytnio upierdliwych konsumentów, którym bardziej opłaca się nie dać nowości, niż nowość z jakimiś wadami. Wracając do nowego wydania trzeba wspomnieć, że nie działa na nim również magiskowy moduł systemizer. Ponadto nie udało mi się w twrp dedykowanym dla androida 11 odszyfrować i zamontować danych. No i dymki, które są kwadratowe... Jest również problem z rollbackiem do androida 10, ponieważ wyskakuje odmowa flashowania sparse crc list, z którą trzeba radzić sobie grzebiąc w skryptach flashujących. Dodając obsługę gestów przeniesioną do la
 7. Nie wspomnę, że tematem był brak rekompilacji ostatniej wersji, a zepsuty android 11 wypłynął jedynie przy okazji. Niektórym czytanie ze zrozumieniem przychodzi z trudnością tak samo jak innym logika. Bo ciężko określić fanbojem kogoś, kto się czepia, że nie działa. O krytyce już nie wspomnę, bo zaraz znów zarzuci mi się wycieczki polityczne, co dziś w końcu jest tak bardzo niepoprawne dla niektórych.
 8. Roztocz nade mną pełnię swej władzy, skoro nie umiesz przyjąć krytyki i przemyśleć. Dla mnie to żadna strata, więc pokaż na co cię stać i poczuj się lepiej.
 9. Może podsumujemy. Twierdzi się tu, że nie mogę wymagać, ani mieć pretensji negując tym samym moje prawo do własnego zdania i oczekiwania jakości. Coś jeszcze? A fakt... Pominąłem sugestię pod moim adresem, że samodzielnie myśleć również nie powinienem. /......../. Może antykoncepcji też mam nie używać? I żeby był to jeszcze ktoś z ekipy, ale nie. Zapalone fanbojstwo niczym /......../. Takich jak ja, którzy wydali na telefon kasę i teraz mają z nim tylko problemy, jest więcej. Niektórzy mają bardziej złożone kryteria wyboru, jak tylko ładnie wyglądający na wystawie model, cena, czy re
 10. https://miuipolska.pl/serwis-xiaomi/ Czysty altruizm community. Nie widzę sensu dalszego ciągnięcia tej dyskusji między nami. /......../ Niech każdy wyciągnie swoje wnioski i samodzielnie oceni role.
 11. Kupiłem smartfon z mi-store, ale to akurat mało istotne. Nie zmienia to faktu, że telefon jest flagowy, że nie kupisz go za psi grosz, że xiaomi.eu wydaje się mieć politykę numeracji taką samą jak wersje chińskie, bo na nich bazuje, że nie miało problemu z wydaniem syfu w postaci pseudo stabilnej rekompilacji wersji chińskiej, gdy tylko ta się pojawiła, że mi.com, zapewne idąc po rozum do głowy, wydało parę dni temu wersję na androidzie 10, że xiaomi.eu olało to wydanie zapewne z jakichś swoich powodów, które, jak wynika z mojego wieloletniego doświadczenia w IT, są najprawdopodobniej widzimis
 12. To bardzo smutne, jeśli faktycznie jest jak piszesz. Niby Mi 10, to flagowy model, a odnosi się wrażenie, że w kwestii romów obsługiwany jest jak najgorsze gówno, które tylko zawadza. Kiepskie wrażenie się odnosi, naprawdę... Pierwszym fuckupem był "stabilny" android 11, ale zostawienie ludzi z nim i olanie w ten sposób ostatniego wydania z 10, który byłby pewnie stabilny na podobnym poziomie jak 12.0.8, to już zwyczajne naplucie w twarze użytkowników, którzy wydali na ten telefon pieniądze. Używam telefonów Xiaomi od 2016, ale przy ostatniej polityce cenowej i takim podejściu do rom
 13. Pojawiło się nowe wydanie chińskie, na którym bazuje xiaomi.eu stable. https://xiaomifirmwareupdater.com/miui/umi/stable%20beta/V12.0.11.0.QJBCNXM/ Czemu zostało pominięte? Znajdą się z pewnością na nie chętni, którzy zostali, albo cofnęli się do stabilnej wersji z androidem 10.
 14. Czy znajdzie się tu ochotnik na przetestowanie na romie global, czy zadziała sposób, na który właśnie wpadłem, mianowicie zainstalowanie launchera z xiaomi.eu z opcją podwójnego kliknięcia do zablokowania? Potrzebny będzie do tego rom global, magisk i moduł app systemizer. Mogę wystawić gotową apke launchera, albo poinstruować jak ją przerobić po ekstrakcji z 12.0.8 Xiaomi.eu.
 15. Na xda też trudno znaleźć o nim pochlebne opinie. Jakby nie było znalazłem chyba sposób na instalację na globalu launchera z xiaomi.eu z opcją blokady podwójnym kliknięciem, którego brak na globalu. Nie mam tylko jak sprawdzić, bo nadal mam 12.0.8...
×
×
 • Create New...