Jump to content

motsaw

Użytkownicy
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About motsaw

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W Huaweiach musisz oprócz wyłączenia optymalizacji baterii ustawić również autostart aplikacji MiFit. Sprawdź też, czy w MiFit w powiadomieniach aplikacji włączyłeś Messengera, i czy MiFit ma dostęp do powiadomień.
 2. Różnice z zewnątrz są kosmetyczne - Amazfit ma przycisk dotykowy z kwadratową okonką, Miband z okrągłą. Od wewnnątrz Amazfit ma to samo co Miband + pomiar tlenu. Cena Amazfita niestety wyższa. I to nie jest zamieszanie z nazwami, Amazfit to Amazfit, Miband to Miband. Dodatkowo z tego co pamiętam Amazfit jest wykrywany przez jakąśtam inną aplikację, nie tylko MiFit. Edit: ta aplikacja to Zepp.
 3. Yay, po aktualizacji MiFit do 4.6.5 jest do wyboru polski w wersji CN
 4. Yay, po aktualizacji MiFit do 4.6.5 jest do wyboru polski w wersji CN
 5. Wyszedł Mi Fit 4.6.1. Instalował ktoś? Zostaje polski? Czy znowu będzie trzeba kombinować na 3 wersje do tyłu?
 6. Dokładnie. To mój pierwszy MiBand. Czyli statystyki kroków można sobie wsadzić w... buty Ciekawe jak jest z pozostałymi pomiarami, np. tętna.
 7. Czy Wam też MB5 liczy kroki tylko podczas machania ręką, tzn. gdy ręką jest swobodnie opuszczona i porusza sie z rytmem kroków? Zaniża przez to koszmarnie ilość kroków.
 8. Po prostu rozłącz opaskę z mifit, zainstaluj mifit 4.4.0 (możesz pobrać z apkmirror), połącz opaskę, sam się zrobi downgrade firmware opaski, ustaw język na domyślny telefonu, zaktualizuj mifit do 4.5.0, połącz z opaską, poczekaj na aktualizację i ciesz się językiem polskim.
 9. Łączy się, tylko polskie znaki diakrutyczne wyświetlają się niepoprawnie. Np na tarczy zamiast ŚR (środa) jest samo R, w pogodzie znaki są mniejszą czcionką itp.
 10. O, po powrocie do domu sprawdzę ten patent
 11. U mnie godziny zaśnięcia pokazuje zupełnie z d... Podobnie nie znalazłem na to lekarstwa, może autor apki wprowadzi jakieś poprawki.
 12. A tutaj kawałek dyskusji na temat polskiego języka w wersji CN. Z linku który podałeś (4 strona).
×
×
 • Create New...