Jump to content

miułaj

Użytkownicy
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by miułaj

 1. MUZYKA potrafi odtwarzać parę utworów bez problemu, a któryś się zacina i w koło odtwarza fragment. Po usunięciu wszystkich danych jeszcze gorzej. Częściej występuje błąd.
 2. Cały czas od chyba 3-4 aktualizacji zacinanie na tym samym etapie. Mi 10 PRO
 3. Nic, a nic nie robiłem z magiskiem, aplikacje systemowe nie ruszane.
 4. Motyw tak, z tapetą "góra siguniang"
 5. Mi 10 Pro. Po ponownym uruchomieniu telefonu "systemowy launcher wciąż przestaje działać". Pomaga tylko ponowne wgranie softu z formatem. (Po najnowszym sofcie)
 6. Mi 10 Pro. Po ponownym uruchomieniu telefonu "systemowy launcher wciąż przestaje działać". Pomaga tylko ponowne wgranie softu z formatem.
 7. Jest ktoś w stanie dokładnie wysłać instrukcję jak przejść z Androida 11 na 12. Z góry bardzo dziękuję.
 8. Mi 10 PRO kolejna aktualizacja co w 30 FPS 1080P nie pozwala przełączać między obiektywem szerokim, a 2X. Wcześniej było wszystko okej.
 9. Nie działa znowu rozpoznawanie twarzy w galerii
 10. Po wejściu w ustawienia aparatu, aplikacja przestaje działać...
 11. Osobiście mam problem z ładowaniem na tej wersji. Mi 10 pro sam przestawał się ładować, a po chwili sam się znów ładował. Dużo dłuższy czas do pełnego naładowania nie raz pokazywał. Przed chwilą wgrałem wersję 13/01 i nie widzę tego problemu.
 12. Witam. Jak widać na załączonym obrazku, Netflix wykrywa w moim telefonie jedynie jakość sd. Mam ustawioną jakość wysoką, ale nic to nie daje bo Netflix i tak widzi niższą. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu?
 13. Usuń blokadę ekranu i wtedy zrób aktualizację
 14. Witam, niestety nie działa mi rozpoznawanie twarzy na zdjęciach. Funkcja jest włączona i jej restart też nie przynosi efektu. Przerabiał już ktoś temat?
 15. Po zainstalowaniu Androida 11 czekałem ok 5 min. Możliwe, że to jakiś błąd kompilacji.
 16. Cześć. Dzisiaj po odblokowaniu BL i zainstalowaniu przez TWRP android 11 na Mi 10 PRO, czekam już z kilka godzin z ekranem ładowania MIUI. W twrp wykonywałem czyszczenie pamięci i zastanawiam się, czy jest to tylko mój problem, czy może ktoś już tak miał. Czekam jeszcze na pobranie Andka 10 i spróbuję na nim. Miał już ktoś tak? Z góry dziękuję.
×
×
 • Create New...