Jump to content

michalpl

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

michalpl last won the day on July 25 2020

michalpl had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutral

About michalpl

 • Rank
  Nowy
 1. Witam, patrzyłem się na ekran pod mocnym słońcem i w miejscu odblokowania palcem widze kółko, jest ono widoczne tylko pod mocnym słońcem, w cieniu tego nie ma, nie ma różnicy jasność ekranu. To normalne?
 2. A u mnie SOT to max 4,5h z włączoną transmisja danych + bluetooth, 20% System Android :/ wcześniej było prawie 30%
 3. Być może to wina aktualizacji, teraz dostałem 12.0.3.0, jutro pokombinuje z tymi tapetami. A jakie masz? Ja instalowałem z apk mirror, może są jakieś inne?
 4. Szczerze mówiąc te animowane tapety to tragedia. Wyglada fajnie ale na dłuższą metę, cały system przez to się tnie. W telefonie z takim prockiem i taką ilością ramu to jakieś nieporozumienie.
 5. Ja nie jestem zadowolony z baterii, mam 25% zużycia przez System Android, na miui 11 tak nie było. Nie wiem czy to wina włączonego AOD + animowane tapety. Na pewno bateria schodzi szybciej.
 6. Przeciągnij palcem wzdłuż tego paska to zobaczysz o co chodzi bajer zaciągnięty z IOS i ich przełączaniem między apkami
 7. Mam mi9t globala, zainstalowałem te super wallpapers z apkmirror, aktywowałem to activity launcherem no i działa. Tylko że spadła płynność animacji włączania aplikacji, minimalizowania itp. jak powróciłem do zwykłej tapety to te przycinki w animacjach ustały. Też tak macie? Może jednak inną wersję mam zainstalować albo coś inaczej zrobić? Albo może xiaomi.eu będzie tutaj lepiej działało? Edit: dobra jednak płynność się poprawiła, najwidoczniej system potrzebował czasu na ułożenie się po update.
 8. Zainstalowałem te żywe tapety, włączyłem AOD, fajnie działaja ale niestety widać po animacjach włączania aplikacji, minimalizowania itp lekkie zacięcia, to nie działa płynnie. Po zmianie tapety na zwykłe zdjęcie, animacje działają płynnie. Tez tak macie? Mam zwykle mi9t
×
×
 • Create New...