Jump to content

Bart3c

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Bart3c's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Całkiem możliwe. Piszę tylko o moim przypadku i jak widać nie jestem odosobniony. Prawdopodobnie sposób trzymania telefonu przy uchu oraz ewentualne poruszanie nim w trakcie rozmowy ma wpływ na wybudzanie się ekranu. Stwierdziłem tylko fakt, że przy MIUI11 wybudzał się tak bardzo jak u innych, po przejściu na MIUI12 u mnie i u żony problem praktycznie nie istnieje.
 2. Hahaha, doprawdy. Czytałeś wątek? Ma tylko 2 strony, nie tak dużo czytania wydaje mi się. Poczytaj co pisałem wcześniej, poczytaj również kilka postów wyżej co piszą inne osoby. Nie mam pojęcia dlaczego u jednych po aktualizacji bez zmian, u innych zdecydowanie lepiej. Może faktycznie kwestia trzymania telefonu przy uchu. Może jednak marketing szeptany...
 3. Ja jestem z kolei na globalu i tylko potwierdzam to co pisze @kulig007 Na MIUI 11 telefon wybudzał się praktycznie podczas każdej rozmowy. Na MIUI 12 jeszcze mi się nie zdarzyło a używam telefonu na 2 kartach sim (prywatny i służbowy). Przez służowy rozmawiam praktycznie cały dzień.
 4. Na pewno Przez prawie 2 miesiące jechałem na MIUI 11 i telefon wybudzał się non stop. Teraz jeszcze mi się nie zdarzyło. Może faktycznie trzymam inaczej telefon przy uchu ale różnica między MIUI 11 a 12 jest kolosalna.
 5. Poczytaj wątek w temacie "Xiaomi Mi Note 10 lite problem z sensorem zbliżeniowym, ekran nie gaśnie podczas rozmów telefonicznych"
 6. 2 telefony Mi Note 10 Lite w rodzinie i żadnych problemów (jeden z folią, drugi bez żadnych zabezpieczeń ekranu)
 7. U mnie tak samo, dwa telefony zaktualizowane do MIUI 12 i jest o niebo lepiej. Nie wiem jak w przypadku zmian pozycji telefonu (przytrzymanie ramieniem, machanie ręką) bo staram się w miarę równo trzymać telefon przy uchu. Fakt jest taki, że przy takim samym użytkowaniu na MIUI 11 telefon wybudzał się, teraz tego nie robi .
 8. Wersja Global. Zaktualizowałem 2 telefony (mój i żony) do MIUI12, na obydwóch telefonach problem z czujnikiem przestał istnieć
 9. Nie chcę zapeszać ale od aktualizacji softu na MIUI 12 ekran pięknie się wygasza podczas rozmowy. Co prawda zaczynam dopiero drugi dzień z MIUI 12 ale ani razu nie zdarzyło mi się przypadkowe wybudzenie.
 10. Jak u Was wygląda bateria po kilku miesiącach użytkowania? Na początku u mnie było elegancko - przy mojej pracy z telefonem na 2 kartach sim wytrzymywała mi 30-36h na jednym ładowaniu. Po jednej z aktualizacji (zmienił się layout wydajności baterii i panelu sterowania) bateria wytrzymuje max. 24h przy takim samym obciążeniem pracą. W tym momencie 6h po ładowaniu mam -25% więc zapowiada się znowu 24h godziny pracy na jednym ładowaniu).
 11. Kupiłem 2 szt. Mi Note 10 Lite - dla mnie i dla żony. Oby dwa mają problemy z wybudzaniem podczas rozmów telefonicznych.
×
×
 • Create New...