pjetia

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About pjetia

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wielkie dzięki. Pewnie sam bym na to wpadł, ale że jestem niewidomy, to wiem tylko tyle, że w prawym górnym rogu są trzy kropki i tam już sobie poradziłem i miła Pani informuje mnie już po polsku. Ogromne dzięki wszystkim za pomoc. Szybko, konkretnie i fachowo. THX.
 2. No jakbym znalazł to w ustawieniach, to bym nie pytał... No ale jeszcze poszukam. Dzięki piękne za podpowiedź. Pobawię się trochę tym
 3. Witam. Genialne w swojej prostocie! Dzięki serdeczne. Zmiłem hasło bez znaku specjalnego i poszło, aż miło. Teraz jeszcze pytanie, czy da się zmienić komunikaty na język Polski. Oprogramowanie układowe to 3.5... z końcówką 17. Fajnie byłoby, gdyby się dało, ale jak nie, to zostanę przy angielskim. Tak czy tak, wielkie dzięki!
 4. Prawdę powiedziawszy nie wiem, niebardzo ogarniam sieć. Mam standardowy Router dawany przez UPC w ofercie samego internetu. Jest to jakiś Connect Box, ale modelu konkretnego nie pomnę. Tak czy inaczej, dzięki za podpowiedź. Pokażę to komuś bardziej ogarniętemu w sprawach sieci i ewentualnie dam znać. THX! Wiesz, spróbuję, bo to ciekawy trop. Zmienię i spróbuję, bo wydać półtora kafla na coś, czego nie mogę nawet połączyć, to słabe... Wielkie dzięki za podpowiedź... Wiesz, ciekawa koncepcja. Dzięki za podpowiedź. Spróbuję to zmienić, a właściwie to zmienię i sprawdzę. Piękne dzięki.
 5. Witajcie. Nowy jestem, lekko zielony i dlatego pytanie o odkurzacz, który w temacie., a dokładniej o jego łączenie. Telefon z Andkiem, net w UPC, Xiaomi Home zainstalowane, wykonuję kroki: Odpalam apkę, Dodaj, Wybieram odkurzacz, który mi się autmagicznie wyświetla, wybieram sieć, z którą jest połączony mój telefon, wpisuję hasło, akceptuję to, co jest do zaakceptowania i daję "następny". Odkurzacz nie łączy mi się z siecią. Próbowałem zmieniać region na Chiny, Hongkong, Singapur, Niemcy i w Chinach tego odkurzacza nie widzi, ale aplikacja więcej opcji ma w interfejsie, w innych regionach odkurzacz jest widziany, ale za diabła nie mogę go połączyć z siecią. Sieć 2.4 GHz, resetowałem w urządzeniu sieć, przywracałem go do fabrycznych ustawień i nic nie pomaga. O co może chodzić? Czemu nie łączy się z siecią? Sam odkurzacz generuje jakąś sieć, której nazwa jedynie z cyferkami modelu ma coś wspólnego, bo początek jest Viaomi... coś tam. Po próbie łączenia otrzymuję komunikat: przekroczono czas łączenia", czy coś takiego i srpóbuj ponownie i tak przez te dziesiątki razy, które próbowałem. Proszę - pomóżcie, bo białej gorączki dostanę.