Frywolny

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Frywolny

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mi pomogło to rozwiązanie https://miuipolska.pl/forum/topic/50837-brak-powiadomień-na-mi-band-4/?do=findComment&comment=566531
 2. Ten sam problem, coś musieli zepsuć przy aktualizacji. Mam ustawiony pomiar tętna co 10 minut a pomiarów nie widać. Restartowałem telefon, mi banda i nic. Usunąłem Mi fit i zainstalowałem ponownie, to pokazały mi się zmierzone tętna z całej nocy i ranka (sprzed usunięcia aplikacji). A dalej nie pokazuje bieżących pomiarów. Musieli czegoś nie wpisać w jednej linijce kodu, jakiejś funkcji odśwież czy coś tego typu.
 3. U mnie jest jeszcze inaczej, choć podobnie. Tydzień temu zakupiłem Redmi Note 8T z opaską mi band 4. Działało kilka dni, w piątek chyba zainstalowałem aktualizację MIUI 11.0.9. Od tamtej pory Mi fit nie wyświetla mierzonego tętna. Telefon uruchamiany ponownie, opaska przywracana do ustawień fabrycznych. Nic nie dało. Usunięcie i ponowne zainstalowanie aplikacji Mi Fit powoduje że aplikacja wyświetla tętno które zmierzyła przed reinstalacją ale nie wykazuje bieżącego. Dzisiaj zobaczyłem że miała przebłysk w nocy, wyświetliła mi jakieś pół godziny tętna. I dalej pusto. Po ponownej reinstalacji zobaczyłem przebieg tętna z całej nocy, a aktualnego wciąż nie pokazuje.