Paweł73

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Paweł73

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. klarowny to przezroczysty a nie bezbarwny
 2. tak podkładka z home&you to b.dobry pomysł, ale w moim przypadku, gdy odkurzacz jest pod szafa potrzebuje zabezpieczyć większy teren przed baza, bo parkując zwalnia i kreci się wiec tam jest szczególnie mokro, nie tylko pod zaparkowanym odkurzaczem.
 3. tez nie nad tym zastanawialem, szukam jakiejś przezroczystej podkładki na biurko ewentualnie jakie plexi 2mm. u mnie stoi pod szafa na parkiecie
 4. prawdopodobnie zależy to od producenta, ale cykl to każdorazowe podłączenie aku do ładowania. Rozumując w ten sposób jak piszesz, gdybyśmy nie rozladowywali baterii do zera to ciągle byłby jeden cykl ładowania. Dla mnie idea tego odkurzacza jest taka ze mam go nie nosić, nie przesuwać, poza oczyszczaniem pojemnika i czyszczeniem szczotek, tylko przy pomocy aplikacji wskazywać co ma robić lub automatyzacji, ale do tego nie dorosłem Gubienie map chyba nie ma nic wspólnego z odłączaniem go od bazy, bo mi gubi czasem nie wiadomo dlaczego.
 5. Paweł73

  Dziwne zachowanie

  Witam, Podzielę się z Wami moją obserwacją. Gdy wskaże robotowi pomieszczenie to jedzie w zupełnie inne miejsce, na małym obszarze niby odkurza, poodbija nie trochę w tym miejscu od przedmiotów i od ścian po czym twierdzi, że skończył i wraca do bazy. Kolejna rzecz to: gdy mu przerwę misje to gubi mapę i długo lokalizuje bazę, po ponownym uruchomieniu mapa wraca. Macie pomysły? Wersja V8 z softem 3.5.3_0017 (chyba nowszego nie ma)